Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra,...

Mara Acoma kérdése:

Mit vegyek karácsonyra, szülinapra a gyermekeimnek? Olcsó, de hasznos meglepetést szeretnék nekik, sajnos ki van számolva minden fillérünk.

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van, 11-13-16 évesek. November-december tele van szülinappal és itt a karácsony is nemsokára. Anyagilag nagyon rosszul állunk, nekem sajnos nincs munkám, a lakásunk lassan elúszik mert a hitelt nem tudjuk fizetni. Nagyon rossz ez így és fáj a szívem értük. Én is szegény családban nőttem fel, azt hittem az Én gyermekeimnek meg tudom majd adni azt, amit Én sosem kaphattam meg. Sajnos ez nem jött össze, nyakunkon a végrehajtás lassan a svájci frankos hitelek miatt.


Valami olyan ajándék ötleteket írjatok, amit kevés pénzből,minimális összegből, vagy esetleg itthon elkészítve meg tudok oldani és hasznos is, szóval a játékokat kizárjuk.



2012. nov. 5. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Nos, a gyerek öröme a lényeg. Én világ életemben utaltam a hasznos ajándékokat. Az ajándék olyasvalami legyen, aminek örülök, nem olyasmi, ami kell. Nagyon kellene pl egy botmixer, de ha karácsonyra azt vesz a párom, biztosan el sírom magam.... Te ismered a gyerekeiket, te tudod hogy minek örülnének. Lehet apróság is, de olyan legyen, aminek örülni fognak.
2012. nov. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vannak vele, hogy csórik vagyunk :) Nem utálják a hasznos ajándékokat. Pl a lányom tolltartót kért névnapjára! Szóval ne hasonlítsd Őket senkihez. Én ajándéktippet szeretnék kérni...
2012. nov. 5. 13:36
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Ja, bocs hogy valaszolni mertem. Akkor nem hasonlitom oket senkihez. Minek tettel fel kerdest egyaltalan? Honnan tudja barki is rajtad kivul, hogy minek orulnenek, ha nem lehet oket senihez se hasonlitani?
2012. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük mit szeretnének.Soroljanak fel pár dolgot és válasz abból egyet.Otthon készítős dolgokkal hadilábon állok mivel nem vagyok túl kreatív meg ekkora gyerekek már nem igazán értékelik az ilyesmit.Nem írtad a nemüket.
2012. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 11 éves lányodnak/fiadnak adj zoknit az aranyos és ez egy 100ft ból meg van és vegyél neki egy sálat vagy kesztűt ha értesz a kötéshez akkor meg is kötheted sőt 1000ft ból köthetsz a 11 éves lánynak/fiadnak egy pulcsit ha tudsz kötni és abból még maradna a 13 16 éves lányaidnak/fiaidnak 1-1 sál persze a 16 éves lányok szeretik a sminket de vannak 100-200ft ból is sminkek,és ajak balzsam is.ha 16 éves fiú akkor már biztos gondolkodik hogy mi szeretne lenni vvegyél neki egy ahoz a dologhoz kapcsolódó dolgot pl.ha ügyvéd vagy ilyesmi akkor nyakkendő az 200ft körül van sok sikert!
2012. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak lányos ajándékötleteket tudok adni, de azért leírom őket.

11 évesnek: Lakatos emlékkönyv naplónak

13 évesnek: Több helyen pl. parkolókban szoktak lenni könyvleárazások (tavaly a tesco parkolójából vettem 200Ft-ért ifjúsági regényeket, mint Bűbájos boszorkák, HSM, H2O)

Ezt most nagyon tudom ajánlani, több, mint 80% kedvezmény van rá és tényleg jó könyv:

[link]

16 évesnek: Kozmetikumokból ajándékcsomag (Essence leárazásokon 2-300Ft-ért jó dolgokat lehet kapni, saját márkás termékek (DM-Balea) szintén jók és olcsók - tusfürdő 250ft és nagyon jó illatú


Karácsonyra társasjáték, amivel közösen is játszhatnak.

2012. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Előző vagyok. Tegnap láttam ezt a foglalkoztatót, szintén a TKK-nál, 100Ft-ért. Volt több nehézségi szinten, más-más mesékkel.

[link]

2012. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az ötleteket, ment a zöld pacsi :)
2012. nov. 6. 20:32
 9/9 anonim válasza:
én is csak lányos ötleteket tudok adni, de annyi előnnyel, hogy én 12 éves vagyok, és az én családom se valami pénzes. ezért nm is szoktam nagy dolgokat kérni. pl.: én nagyon szeretem a filceket vagy valami ilyesmiket, amivel tudok rajzolni (persze ez csak akkor jó ha lány, és szeret rajzolni) ez pl. jó a 11 évesnek. a 13 évesnek peedig szerintem egy kis lakatos napló, amibe le tud írni mindent! mert én például nagyon szeretnék egy naplót! :) és a 16 évesnek ha lány, akkor szerintem is amit az elöttem lévő írt, ogy valami kozmetikai felszerelés megfelel. át remélem tudtam segiteni! :)
2012. nov. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!