Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot vegyünk névnapr...

Milyen játékot vegyünk névnapra, szülinapra, karácsonyra 1 éves gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Ikreim novemberben lesznek 1 évesek. Születésnapjukra lábbal hajtható mini motort kapnak. Karácsonyra libikókát.

Viszont a lányzó névnapja októberben van, a fiú névnaja decemberben, amire szintén játékot kellene nekik vásárolni külön-külön, csak az aktuális névnaposnak. Egy fia egy lány!

Mit javasoltok 1 éves gyerekeknek?


2011. szept. 24. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Formabedobó, golyócsapda, kemény lapos könyv, golyóvezető. Hirtelen ezek jutottak eszembe :)

Az én kisfiam hipp hopp zebrát kap karácsonyra, de ő egyedül van :D

2011. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vehettek közös ajándékot is, valami nagyobbat, pl. kis játékkonyhát (fiam imádja :D).

amit az első válaszoló írt is jók, de a mágneses rajztábla, fakopáncs játékok, táblás kirakók, tolós kattogó játékok is jópofák :)

mi egyébként egy éves szülinapra egy drágább macit vettünk, a családtól annyi ajándékot kapott, hogy már el se fértünk volna a lakásban, a maci meg olyan "muszáj" ajándék nálunk :)

2011. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
dömpert vagy kukásautót:D én imádtam ezeket
2011. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


itt már elég sok jó válasz összegyűlt

2011. szept. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!