Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babafürdető dézsát/vödr...

Milyen babafürdető dézsát/vödröt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy van a 8-9000 Ft-os kategória (Shantala, Tummy tub), plusz van egy töredékébe kerülő "Star" márka 2000 Ft körül. Érdemes a drágábbat? Kádunk már van, ezt csak újszülött kortól használnánk, amíg ki nem növi.

2021. jún. 5. 00:15
A kérdező szavazást indított:
Shantala
Tummy tub
Star
Más ötlet (hozzászólásban)
9 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Mindegy
2021. jún. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Kiskád!
2021. jún. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Kádat.
2021. jún. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
IKEA babakád.
2021. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor még egyszer leírom: kádunk már van. De azt csak később használnánk. Dézsa ügyben kérek tanácsot, olyanoktól (nyilván) akik használták.

A tapasztalat hiányában írt (előítéletes) vélemény sajnos nem hasznos számomra.

2021. jún. 5. 09:45
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
De mi a bánatnak, ha van kiskád, meg állvány vagy bármi, amire rakod?
2021. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez nem tárgya a kérdésnek. Ha valaki nem érti, nem ismeri a dézsa előnyeit vagy csak nem érdeklik ezek a szempontok, hogy a baba érezze magát az anyaméhhez hasonló környezetben, meg ne hűljön le a víz két perc alatt és ilyenek, írjon ki egy kérdést erről, mert ez itt csak kötekedésnek számít.
2021. jún. 5. 14:02
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha már megszületett, akkor nem az anyaméhre van szüksége, hanem testkontaktra anyukával. Arra meg tök jó kendőket lehet szerezni. Szívesen.
2021. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyjából 4 hónapos koráig használta a baba.Volt Tummy a drágábbik (azthiszem 8.000 Ft körül volt) azt egy éves korig használhattuk volna,de nem tetszett neki.

A Starból kaptunk egyet ajándékba abban jobban elvolt 3-4 hónapos korban,de az sem volt az igazi.

Hamar kádra váltottunk a fektetősre.


Szerintem célnak megfelel a Star is.Hidd el,semmivel nem tud többet a 8.000-esnél és SZERINTEM kényelmesebb is volt neki.


(nem tudom megkérdezni a babát most már tuti nem tudnám bele tuszkolni 8 hónapos korától kezdve stabil üléskor kapott egy fürdető párnát és azzal fürdik a kádban.. :D)

2021. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 És a Star stabilan áll? Sajnos csak egy nézetből van róla kép a webshopokban és ott úgy tűnik, mintha nagyon elkeskenyedne az alján.
2021. jún. 10. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!