Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg, hogy mindig...

Hogy oldjam meg, hogy mindig egy időpontra jöjjön ki az esti etetés?

Figyelt kérdés
3és fél hónapos a babám, 3 óránként eszik, de van hogy ez eltolódik főleg éjszaka amikor van, hogy alszik 4-5órát és ugye mindig máshogy jön ko az esti etetés. 7kor szoktam fürdetni ilyenkor már almos is, de van hogy 6kor eszik és ugye akkor már 7után nem adhatok neki, kövi etetés meg este 9. Tápszeres baba, ti hogy oldotattok ezt meg? Kérek sok sok tanácsot, köszi
2021. jún. 5. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát nézd, vagy akkor eteted meg, amikor éhes, vagy akkor, amikor idő van. Te most az elsőt csinálod. Fogod magad és átváltasz a másodikra. Ha 7kor akarod etetni, akkor nem adsz neki 6kor. Nem agysebeszet
2021. jún. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Amennyiben igény szerint szeretnéd etetni, ez nem most fog megvalósulni.


Én tápszereztem, de igény szerint, és akkor lett fix napirend, és ebbe az este is beletartozik, amikor már csak fixen kétszer aludt nap közben. Ez 7 hóbaposan lett.


Amennyiben napirendet akarsz ilyen hamar, akkor ne etess ha nincs itt az ideje. Ez együtt járhat sírással, és igazából elég ódivatú felfogás.

2021. jún. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Mi az, hogy 7-kor nem adhatsz neki?
2021. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elkezded kitolti a délutáni és a 6 órai etetést először 10-15 perccel.


Pár nap után eltolodik majd annyira, hogy csak fürdés után lap egy nagy adagot és aztán szundiii

2021. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!