Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha nem eszik a 9...

Mit tegyek ha nem eszik a 9 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kislányom 9,5 hónapos kb.2 hete nem igazán hajlandó elfogadni kanalas ètelt pár kanállal eszik meg csak belőle, már ott tartunk hogy a tejpèpet se eszi. Ebèd, uzsi volt kiváltva ès vacsira kapott mèg +sinlacot (kevès anyatej miatt). Elèg jókat evett már. Fogzást nem látnèk hogy jönne mert nem duzzadt az ínye sehol de mègis nagyon rág mindent nem tudom mièrt. 9 hós 7630 gramm 71 cm. Próbáltunk már darabosat is falatkázni is de semmi se jó neki. Egyedül a vajas kenyèr megy de nem ehet mindíg azt :( segítsetek kèrlek 😭

2021. jún. 5. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet fogzas. Adj neki tapszert. Semmi baja nem lesz ha kap tapszert meg vajas kenyeret.
2021. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak,de kislányom másfél éves, és küzdünk az evéssel 😃 3 hete semmit nem eszik meg,csak csipeget,fényevő

Idővel jobb lesz,mondták nekem,én meg csak bologattam

Jobb,persze,mikor kerek perec mondja hogy nem...😃 most már ugy vagyok vele,ezt az időszakot túl kell élni,mint a hasfájós korszakot

Majd valamikor jobb lesz,idővel,már csak pár év



Kitartást


Fogzás is okozhatja,attól hogy te nem látod,még jöhet a fogacska,mozgolódhatnak a fogcsirák

Tápszert nyugodtan adjál neki,semmi probléma nem lesz

Ha kijön a fog,utána jobb lesz,és szépen fog falatozni

2021. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A foga miatt van hogy hetekig inkább csak anyatejet vagy tápszert fogadnak el. Esetleg levest adjál neki még pohárból, azt nálunk hidegen elfogadta.
2021. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!