Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a bak kisbabák? Van...

Milyenek a bak kisbabák? Van valakinek bak szülöttje? Hogy viselkednek, személyiség?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden baba olyan,ahogyan nevelik!
2010. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
részben igen,de akkor is van egy meghatározo személyiség,akárhogy is neveled
2010. aug. 25. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom bak.Nagyon akaratos,makacs.Ha valamit a fejébe vesz annak úgy kell lennie.Szeret rosszalkodni:)Kíváncsi,minden érdekli.Még csak 8 hónapos.A szája egész nap be sem áll.Ez nem is nagyon fog változni az apja és a tesója is bak:)
2010. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm fia bak. Ő is nagyon akaratos, már-már erőszakos, egész nap pörög, mint a duracell nyuszi megállás nélkül. Ezt nem csak én mondom, barátnőm is elismeri, hogy rettentő nehéz dolga van vele. Sokszor mikor mesélem, hogy én kisfiam simán elalszik egyedül, meg hogy sokszor milyen jól eljátszik egyedül csak mosolyogva sóhajt egyet... :-)
2010. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is határozott és akaratos, de nem erőszakos. Nagyon érdeklődő, és rettentő sokat mozog már egész kicsi kora óta. Sokat beszél és magyaráz, meg bohóckodik egész nap. 19 hós
2010. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!