Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposom orra esett a...

10 hónaposom orra esett a betonon. Tanácstalan vagyok ilyen sérülésre kell e orvos? Megnézné valaki, aki jártas ebben? (Kép)

Figyelt kérdés

Egy órája telibe orral landolt a betonon, vérzett eléggé, de nem tudom eldönteni, hogy a horzsolástól, vagy az orra belsejéből.

Férjem szerint nem törés, nem tud vele orvos mit csinálni, én parázom túl... de hát nem tudom.

Tanácstalan vagyok becaptassunk e ezzel az ügyeletre, veszettül sírt, aztán álomba szopizta magát, most nyugodtan alszik.

Ez lehet törés?



2021. jún. 9. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép?
2021. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy már nem enged képet feltölteni az oldal. Privátban szívesen elküldöm.
2021. jún. 9. 21:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Elküldtem privátban, mikor beraktam ide a linket, kiírta, hogy szabályzatba ütközik
2021. jún. 9. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
www.kepkuldes.com
2021. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem engedi se a képküldés.com-ot, se a képfeltöltést, kiírja, hogy nem engedélyezett oldalt próbálok berakni a válaszba, valami új szabály lehet. Elküldöm neked is, ha nem baj, privátban engedi.
2021. jún. 9. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírom ide is, szerintem ez csak horzsolás inkább, és nem dagadt, gondolom már nem vérzik, kap levegőt, akkor nem hiszem hogy lesz nagy baj.


Az én fiamnak ugyanígy a szája szakadt fel egy kicsit, nagyon ijesztő a sok vér.

2021. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Igen, nagyon ijesztő volt mikor felemeltem, hirtelen azt sem tudtam honnan vérzik.

Levegőt kap, mert szopni tudott rendesen mint máskor, csak nagy sírás volt, nem lehetett lenyugtatni a szokásos bohóckodással.

2021. jún. 9. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam ugyan a képet, de a gyermekem kb 13 hónaposan a sámliról esett le és a sarokba ugy beverte a száját, hogy ömlött a ver. Azt hittem átszakította az a pár foga a fekső ajkat. Szerencsére a belső es külső seb nem egy helyen volt, kb egymás mellett.

Na ott 5 percig próbáltam elállítani a vérzest ugy omlott.

Majd szépen elmúlt, bekentem neki sebfertőtlenítővel, vizsgálgattam. Nagyon bedagadt neki, de 10p mulva mintha mi sem történt volna.. ment volna fel megint a samlira. Nyilván nem engedtem. Nezegettem még másnap is, de viszonylag hamar lement a duzzanat. Enni/inni tudott vele.


Az volt az első komolyabb esése, azóta másfél éves és a lába olyan szép színekben pompázik, illetve horzsolása van mindenhol, hogy rájöttem, nem kell parázni.


Ha komolyabb ellatast igenyel a seb azt észreveszed, ha nem is egyből, de 1 oran belül biztos. :)

2021. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!