Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatok 1 éves babámnak...

Mikor adhatok 1 éves babámnak boltban kapható gyümölcslevet? (Sió, Hey-Ho. stb.)

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 15 hónapos és most adtam neki ilyenekből először. Biztos lehetne már korábban is, de én nem mertem...:S
2010. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szintén 15 hónapos,szintén most először,de eztán sem fogom tulzásba vinni...
2010. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!Az enyém 19 hós,100%osat kap higitva-azokban általában nincs plussz cukor
2010. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vírusos megbetegedés miatt tavaly télen kórházban voltam az 5hónaposommal, nem akart inni, volt az osztályon babatea, babavíz, szentkirályi gyümölcslé babáknak.

Az én fiam nem bírta meginni, nem fogadta el, de itatni kellett, nem volt más csak a nekem hordott 100%os gyümilé, hígítás nélkül egy dobozzal benyomott, látta a gyerekorvos, és ha ő nem kezdett el velem kiabálni, akkor szerinted árt nekik a bolti felnőtt gyümölcslé???

Egy a már második tábla csokit majszoló kisfiú4éves anyukáját lekapta a tíz körméről, hogy mit csinál a gyerekével, tehát bele szól a gyerek egészsége végett.

2010. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!