Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 100%-os gyümölcslevet...

Adhatok 100%-os gyümölcslevet a babámnak?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos, már eszünk rendesen és a tea helyett adnék mást is, de a baba üdítők olyan kicsik, lehet helyettük 100%-os gyümölcslevet vagy ami a cukorbetegeknek van?? Olyat szeretnék, amiben nincs cukor.
2009. máj. 4. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Én nem tanácsolnám.Akkor már inkább teát adj neki.Ne szoktasd hozzá az édes ízekhez,mert az később elhízást okozhat.Saját magadon is tapasztalhatod,h ha megiszol egy pohár gyümölcslevet szomjas leszel hamar,de ha egy pohár vizet vagy teát,akkor nem.
2009. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pontosan ezért szeretnék cukormentes levet adni neki!! hogy ne kelljen ez miatt aggódnom!!
2009. máj. 4. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnak a popsiját kicsípte a 100%-os gyümölcslé "végterméke".:( Ezért mindig vízzel higitottam.Csak akkor adtam neki ha nem volt más megoldás.Inkább répából és sütőtökből készítettem ivólevet,amihez nem kell sok cukor és nincs benne tartósítószer.Teák közül pedig olyan gyümölcsteát vettem ami cukor nélkül egy kis citromnak a levével ízesíthető.
2009. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A cukorbetegeknek való italokban édesítőszer van, amit a babák szervezete nem tud feldolgozni, ezért ők nem kaphatnak ilyeneket. A 100%-os italok sem valók igazán még a piciknek. Inkább jobb lenne, ha te készítenél neki otthon ilyen leveket.. Olcsóbb és biztosan tudod, mit tartalmaz. Ezekewt is hígíthatod vízzel és nem lesznek annyira savasak.
2009. máj. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én adok a kisfiamnak itthon készült 100%-os gyümölcslevet. Nem sokszor, de néha kap. Szomjoltásra vizet iszik.
2009. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sajnos az itthon készítettet nem issza meg, gondolom túl savanyú neki. de akkor marad a víz+a tea.
2009. máj. 5. 08:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobb a tiszta víz, de azt is lehet, hogy a gyümölcslét felhigítod egy kis vízzel.
2009. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2009. máj. 5. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!