Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok bolti 100%-os cukormen...

Adhatok bolti 100%-os cukormentes gyümölcslevet 7 hónapos babámnak, vagy ragaszkodjak a babagyümölcslevekhez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én babagyümilét adtam, vagy facsartam neki gyümölcscentrifugával.
2010. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet nekem hiányos a tudásom, de a 100%-os gyümölcslé azért ilyen kicsinek még nagyon tömény. Később is tönkreteszi a fogát (ha sokat iszik) a magas sav tartalom miatt, ilyenkor meg főleg.
2010. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én adok 100%-os almát, de vízzel higítva. Legalább a fele víz. Meg direkt olyant vettem, ami nem savas (mild van ráírva).
2010. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkébb babagyümölcslevet, vagy házilag préseltet, vízzel higítva

Én csak mostanában adok,de inkább centrifugélok, vagy facsarok pedig az enyém már 15 hónapos.

Szerencsére van gyümölcscsentrifugánk, még 10 éve vettük, amikor fiam született, de teljesen jó, mondent ki lehet vele préselni.

2010. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!