Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi gyümölcslevet adhatok...

Mennyi gyümölcslevet adhatok babámnak?

Figyelt kérdés

11 hónapos kislányom nem eszi meg a gyümölcsöket.

Viszont a gyümölcsleveket nagyon szereti, bármennyit képes lenne meginni.Ezért úgy döntöttem, mától minden nap facsarok ki neki valamilyen gyümölcsöt.De mennyit itassak vele?Higítsam?

És ha néha vennék neki boltit, akkor melyik fajtát érdemes, lehet bennük vitamin egyáltalán?


2011. febr. 4. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ha boltit veszel, akkor én a Cappyt ajánlom, de jobb ha te facsarod. Hígitsd neki egy kicsit vízzel,meg ha savanyú nagyon akkor egy pici cukrot tegyél bele. Fél-1 dl elég neki egyszerre, de ne cumisüvegből kapja.
2011. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. febr. 4. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
az én fiam 6hónapos,és ő a bolti üvegeset issza,de ami babáknak van,hipp....stb,nagyon szereti,de én jól felhigitom neki,50-70ml gyümiléhez 200ml vizet rakok.1nap megiszik 3-4dl-t,de van hogy 5dl-t is.Nektek mér gondolom lehet ezeket is,amiket mi iszunk,cappy,meg más dobozosokat is,csak azokat is azért higitva.
2011. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!