Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos Babátok hányszor...

5 hónapos Babátok hányszor ébred éjszaka? Ha felébred, mennyi múlva reagáltok? Milyen taktikákkal, módszerrel altatjátok vissza?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Most 5 hónapos.


3 napja azonban ismét megébred éjfél körül, és nem hazsnál a cumi, a simogatás, semmi. Egyszerűen éhes. Megetetem (anyatejet kap üvegből), és utána azonnal visszaalszik.

2010. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte mindig végigalussza az éjszakát, este 8-6ig, akkor eszik majd visszaalszik még 8-9ig. Ha mégis felébred valami miatt én nem megyek át hozzá csakis akkor ha sír. Ha csak beszélget vagy nyöszörög akkor nem, vissza is alszik magától. Ha át kell menni sokszor a cumi is elég, ha mégsem akkor kiveszem a vállamon megnyugtatom és visszateszem. Annyiszor csinálom amíg már nem sír ha lerakom és odaadom a cumiját, de szerencsére nálunk ilyen nagyon ritkán van. 5.5 hónapos kislány.
2010. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kel még enni a kislányom. 1 és 3 óra között. Addig várok, amíg nem kezd el nyekeregni. A sírást nem várom meg soha. Megeszi a tápszerét és alszik. Néha van az, hogy még kínlódik egy darabig. Ennek a pontos okát nem tudom. Talán időjárás, talán a foga? Altatni ilyenkor sem altatom. Előbb-utóbb visszaalszik. Mondjuk ő nem cumis, hanem az ujját szopizza.
2010. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.


Azt elfelejtettem megírni, hogy én se várom meg, amíg sírni kezd, se éjjel, se nappal. Amikor nyekereg és tudhsató, hogy ez nem szűnik meg, nem álmában nyekereg, akkor odamegyek és megnézem, mi a baja.

2010. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 25. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!