Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babámnak elkezdhetem...

6 hós babámnak elkezdhetem vmivel izesiteni/fűszerezni az ételeit? Van egy ismerősőm neki már mindent megeszik a babája, kivéve káposztaféléket!

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zöldfűszerek, 7 hónapos kortól fokhagyma.
2010. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is zoldfuszert hasznalok. Pl a borso fozeleket is ugy csinalom, hogy teszek bele egy kisebb hagymat felapritva, foghagymat, petrezselymet es kiveszek neki egy adaggal es leturmixolom. Utanna magunknak megsozom es behabarom. Igy nem kell kulon foznom. A tokfozelekhez is teszek pl kaprot. Husilevesbol is osszetrumixolom neki a repat, zellert, karalabet.... csak eppen nem sozok. Azt mindig a tenyeron oldom meg magunknak vagy miutan neki kiszedtem a reszet.
2010. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15:52-es vagyok, bocsi elfeljtettem irni, hogy 6 es fel honapos.
2010. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
6 hósan még semmit. Majd később, icipici olaj, só, majd zöldfűszerek, végül finoman adagolva más is.
2010. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!