Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi változhatott??

Mi változhatott??

Figyelt kérdés

Másfél éves gyerekem, idén nyáron otdít a medencétől, de már attól is ha délben megfürdik.

Tavaly ilyenkor pedig alig várta, hogy a medencében vagy víz közelébe legyen.

Rossz élmény nem érte pedig. Pár napja próbáltam bele tenni a medencébe de ordít pedig már játékokat is tettem bele


2021. jún. 15. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni mi zajlik a fejükben, az én fiam velem fürdött, én kijöttem felöltözni ő addig játszott( a fürdőt nem hagytam el nem maradt egyedül) ez így ment hónapokig, majd egyszer csak üvöltött, ha kiakartam jönni,innentől őt kellett előbb kivenni.

Semmi nem történt.

2021. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 babyboom567 ***** válasza:
100%
4,5 éves a kisfiam, na ez a fürdünk-nem fürdünk nálunk ilyen havi váltásban van.Volt olyan hónapunk amikor napi 6x fürdött,már a sarkában kellett lenni, mert csak azt láttuk,hogy rohan pucéron és mászik a kádba.De volt olyan hónapunk is amikor ketten alig bírjuk megfürdetni,mert visít hogy nem fürdök.
2021. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16 honapos fiamnak egyik napról a másikra megváltozott a furdeshez valo viszonya. Imádta,mindig pancsolt,aztan ordított,ha a viz közelébe kerult. Egyik alkalommal beültem melle,egyutt "furodtunk" (en ruhában,mert csak hirtelen bepattantam melle 😅) es azota megint imadja
2021. jún. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!