Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig valtozhat a szeme szine?

Meddig valtozhat a szeme szine?

Figyelt kérdés
Kislanyom 10 honapos, gyonyoru tengerkek szeme van. Van esely ra h valtozhat, barna legyen? Egy csoda lenne ha igy maradna.
2019. febr. 11. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, érdemben nem tudok hozzászólni, de a mi babnáknak is gyönyörű szeme van, bár még csak öt hónapos, remélem az övé is ilyen marad, a táblázat szerint a mi gyerekeinknek legnagyobb esély a kék szemre van.
2019. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy 1 éves koráig. Ugyanakkor nálunk volt példa arra, hogy az unokatesóm 4 éves koráig kék szemű volt, de bebarnult..

Édesanyámnak és apukámnak is barna a szeme, az enyém szürkéskék, kiskoromban tengerkék volt. (Egyedül a nagyimnak van ilyen színű szeme, mint nekem.) Szóval esély mindig van rá.

2019. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom kék szemű volt másfél éves koráig és utána barnult be.
2019. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

5 èves volt a kisfiam, mikor a kèk bezöldült! 😊 A közèpső kislànyomnak mèg kèk szeme van, de làtom, hogy neki is vàltozik, zöld lesz neki is. Most 3 ès fèl èves. A legkisebb lànykàm is kèk szemmel született, neki kb fèl èves koràra bebarnult.

Szerintem nàlatok màr nem lesz barna, de a kèk àrnyalata vàltozhat esetleg zöldülhet! 😊

2019. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6-7 eves korig.
2019. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Én is úgy tudom, hogy akár kisiskolás korig változhat. A rikító kék tapasztalatom szerint nem szokott azért barnává válni, de a sötétkékből lehet sötétbarna, a szürkéskékből zöld, a szürkés-zöldesből mogyoróbarna.
2019. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, rikito kek a szeme ezert kerdeztem 🙂 nekem barna, paromnak zold szeme van, nagymamamnak volt ilyen kek a szeme.
2019. febr. 11. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en fiamnak is kek szeme volt , 3 eves mult de meg folyamatban van a valtozas. Most ilyen zöldes barnas ,1 eve olyan szurkes kek volt. :)
2019. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!