Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kora után tényleg...

3 hónapos kora után tényleg minden jobb lesz? :-D

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem :D

Más 'problémák' lesznek ahogy nagyobb lesz a gyerek.

2021. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
A hasfájás szempontjából igen. Amúgy nem, mert más problémák lesznek, kezdődik a fogzás aztán a többi.
2021. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Velünk minden könnyebb, mint az első 7 hétben.

Addig nem akart aludni éjjel, nappal pedig csak 20 perceket egy huzamban.

Aztán 7 hetesen egyik napról a másikra jól aludt éjjel, persze enni felkelt, de szinte félalomban megitta a tápszert, aludt is tovább. Nappal is kialakultak a normál ébrenléti idők és aludt közben rendesen.


Nekem azóta szavam sem lehet. Persze, neki is kijöttek a fogai, szétszedi a lakást, egész nap teszvesz, volt megfázva párszor, jártunk vele gyogytornára, szóval mindig van valami.


De. Mióta alhatok rendesen, minden sokkal jobb és könnyebb. :) Nálam ez volt a kulcs, de ezt baba előtt is tudtam.

2021. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
2,5 éves. Más problémák vannak 😄 szóval nem igazán
2021. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Másabb. Valòban vannak nehézségek, lassan 1 éves..még mindig szenvedünk az alvással. Kialvatlan vagyok és fáradt, de mégis sokkal könnyebbnek érzem, mintha kb az első 3 hònapban valami "más dimenziòban" lettem volna. Nem is tudom jòl megfogalmazni, nem tudom mihez hasonlìtani. Lehet a hormonok akkor rendeződtek vagy csak szimplán hozzá szoktam, hogy nem alszok :)
2021. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk rosszabb lett, most 3 hónapos és 1 hetes. Pedig a hasfájás elmúlt, mégis valamiért nyűgösebb, este nem akar elaludni stb…
2021. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem, csak más lesz a bajod :D
2021. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
3 hónapos koruk előtt sem volt nehéz.
2021. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk sokkal jobb lett minden. Nálunk csak és kizárólag a sírás volt a baj ami ugye megszűnt ahogy kinyílt a világ neki.


Vannak rossz napok, frusztrációk, de az elején lévő pokoljárásnak vége.

2021. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is sokkal jobb lett. Addig egèsz nap ordìtott. Utàna is nehèz volt az altatàs, de legalàbb az àllandò sìràs nem.stresszelt.
2021. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!