Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos babam 3 honapos...

9 honapos babam 3 honapos kora ota ataludta az ejszakat, de 3 hete minden ejjel kel, orankent, es nem tudom miert?

Figyelt kérdés
Minden este ugyanaz van, elalszik, majd ra szinte tüpontossaggal 20 perc mulva felsir.. Kiveszem es visszaalszik az olemben, de utana orankent kel fel! Nem hiszem hogy a foga mert nem olyan siras! Cicire teszem es visszaalszik de mar amikor 8.szor kelek fel hozza akkor felteszem magamnak a kerdest hogy en rontottam el valamit, van valami amit nem jol csinalok? Egyszeruen nem ertem miert kel ilyen gyakran fel.. Volt valakinel meg ilyen a babajaval? Van ra megoldas vagy az ido megoldja? A szeparacios szorongasra is gondoltam, de attol orankent kelne fel? Napkozbe o is faradt mert nem alussza ki magat sajnos ejszaka
2015. febr. 18. 11:07
 1/1 mendez ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló probléma. Az én babám kb másfél óránként ébredt sírva, minden alkalommal cicizett (sokszor csak pár kortyot), aztán aludt tovább. Nagyon kivoltam tőle. Vettem homeopátiás nyugtatót is neki, de nem használt az sem. 11 hónapos volt, amikor kibújt az első foga, azután szerencsére elmúlt. Csak a kitartást tudom javasolni, idővel biztosan jobb lesz. Ja, ő nem volt fáradt nappal, csak én. :-)
2015. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!