Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír? Elmúlt 3 hónapos...

Miért sír? Elmúlt 3 hónapos 14 hetesek vagyunk, van elég tejem büfizéskor jön ki jócskán jól eszik büfi puki minden stim mégis

Figyelt kérdés
24 órából kb 20 órát sír sír sír torna dalok játék amit eltudtok képzelni mindent csinálunk csak séta közben alszik a levegőn már annyit sétáltam vele hogy kész ,jó lenne már a meleg szobában gyönyörködni beszélgetni vele de öklét a szájába nyomja idegesen ,arra is gondoltam hogy hamarabb jön a fogzás ,kimerültem , a házi orvos már hülyének néz ha nem úgy áll a haja száála azért is viszem hozzám nagyik apa nagyobb gyerekek is kivagyunk merülve a sok sírástól
2015. dec. 8. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos a fogzás! Elvileg 3 hónapos korban megkezdődik. (A mi gyerekorvosunk szerint.) Próbáld meg hogy ha bekened valami fogzás ellenivel akkor megnyugszik-e, így megtudhatod. Nálunk a dentinox nagyon jól hat (ha nem tud elaludni akkor szoktam bekenni) és azonnal elalszik.
2015. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ
2015. dec. 9. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!