Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mobil légzésfigyelőt használók...

Mobil légzésfigyelőt használók, hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt, de lassan fél éves kislányom már sokat mocorog éjjel, alvás közben is. Az hagyján, hogy megfordul, de kúszik előre-hátra, oldalt is sokat van, és mindig elmozdul a légzésfigyelő...

Mást sem csinálok már 4 éjjelen át, mint rohangálok, mert állandóan riaszt...

Ti mit csináltatok? Hogy oldottátok ezt meg? Mit lehet tenni?


2010. aug. 25. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én eladtam !
2010. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de milyen az a mobil légzésfigyelő?
2010. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Respisense és van 1 másik fajta is !
2010. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Pelenkára csíptethető.

Szerintem nincs már rá szükség.

2010. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Másfél ,kettő éves korig javasolt !
2010. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Na nem azért a bögre kakóért, de mi is felnőttünk légzésfigyelő nélkül.
2010. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na köszi, eddig SENKI NEM A KÉRDÉSRE válaszolt!!!!!

Hadd döntsem már el én, hogy meddig akarom használni, és hogy van-e rá szükség?

Honnan tudod, hogy pl nem beteg a babám? Vagy hogy nincs-e valami gond vele? ....

Amúgy igen, egy pelenkára csiptethető, 24 órában bárhol használható készülék, az enyém Snuza márkáju.

2010. aug. 25. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Amikor alszik ,miért nem használsz sima légzésfigyelőt.Mondjuk 3 laposat,és arról lemászni sem tud.

Napközben meg használod a mobilt,és kész.

2010. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon durva, hogy itt senki nem a kérdére válaszol. Talán azért nem használ lapos légzéfigyelőt, mert nem kiságyban alszik a baba! Az enyém pl. velünk alszik az ágyban, és én sem tudok sima légzésfigyelőt használni emiatt! Sok okos!

Na de a lényeg: nekünk is a snuza van. Én kis bodíban és nadrágban altatom a babát, és nem a pelenkára, hanema nadrágra csíptetem rá, így jobban szorul, és nem tud olyan könnyel elmozdulni. A bodí meg úgyis olyan vékony, hogy azon keresztül is érzékeli a hasi légzést. Ha Te másban altatod a babát, akkor hajts egyet a peluson, hogy jobban szoruljon.

2010. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na végre!! Köszönöm szépen az együttérzést és az első használható választ is.

Talán nem vagyok annyira gazdag, hogy legyen egy ilyen és egy háromlapos készülékem is....

Nincs ágyban használható készülékem, de ha lenne is, ilyenkor már arról is leforog...

Megpróbálok akkor hajtani a peluson, vagy nadrágra tenni, mert már kezdek kimerülni..

köszi kedves utolsó!!:-)))

2010. aug. 26. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!