Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mobil légzésfigyelőt használók...

Mobil légzésfigyelőt használók, ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés

Hogy használjátok a készüléket?

Nekem 11 hetes lányom ujszülött korától a nap 24 órájában rajta van és működik.

Mindig ugyanoda teszitek? VAgy máshova? Én ugyanoda szoktam, és most vettem észre, hogy ekcéma szerü folt van ott, ahol a hasához ér az érzékelő. De a másik oldalon meg nem áll kézre...

Volt már, hogy jelzett az aksi, hogy nem jó?

Nálam többször is volt, de ha kikapcsoltam és újra bekapcsoltam, működött. Elvileg ugye egy év az aksi, tényleg addig bírja?

Voltak "téves" riasztások? Nekem mostanában egyre többet jelez, pedig jó helyen van, jól működik... nagyon bealszik a babám, ilyenkor nehéz mocorgásra bírni...

Vagy egyéb, amit megfigyeltetek, tapasztaltatok?

Bármi érdekelne...

Köszönöm


2010. máj. 19. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

szia. mi ilyet használtunk a respisense márkát. mi nem használtuk egész nap, csak ha elaludt akkor rábiggyesztettem. pirosodás nálunk is volt, mi tudtunk mindkét oldalra rakni. nagyon nagyon jó szerintem ez a kütyü. sokkal megbízhatóbb mint a többi. aksi nekünk nem jelzett be egyszer sem, de a következő gyereknél biztosan fog.

szerintem nincs téves riasztás.riasztás van és kész. nálunk is volt olyan, hogy amiatt riasztott, hogy félrecsúszott vagy ilyesmi, de akkor meg az a gond... tehát végülis jó hogy jelzett. hát én egy idő után már a rezgésre fenn voltam és ugrottam a gyerekhez, tehát a riasztás meg sem vártam.. ez elég idegesítő volt.

Ja az érdekes, hogy nem zavarja őket. a fiam teljesen normálisan mozgott benne, 9 hónapos koráig használtuk-

2010. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ui1.: az egyik gyerekkórház csecsemő osztálya - ahol volt szerencsénk kicsit vendégeskedni - fogja átvenni tőlünk a készüléket. kifejezetten egyetértettek vele, hogy ezt használjuk nem a hagyományos párnásat. ui2.: sajnos nekünk megállapítottak apnoe hajlamot, ezért használtuk ilyen sokáig.
2010. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk volt ,de szerintem a több lapos hagyományos megbízhatóbb !
2010. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!