Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos még szoptatott...

10 hónapos még szoptatott babát másra hagynál éjszakára?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem aludt nélkülem, reggel-este szopik. Este cicin alszik el, utána én kiszököm a saját szobánkba.

Elmennénk férjemmel romantikázni, péntek délután hagynám a kicsit anyunál, kb másnap délben mennénk érte. Anyut ismeri, szereti, de nem aludt még nála(vagy cici nélkül).

Valaki tapasztalat?



2021. jún. 17. 12:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Nem hagytam másra a csecsemőmet, de nem az etetése miatt. Tápszeres volt.
2021. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%

Én ott hagynám.

Lehet nyüszögni meg hisztizni fog egy kicsit, de majd megnyugszik.

A gyerek fogja tudni, hogy mivel nem vagy ott, ezért melled sincs ott.

2021. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Éjszakára nem. Napközbenre már hagytam pár órára a nagymamánál a lányunkat (10 hónapos). De napközben egyszerűbb a dolog, el tud aludni cici nélkül, este van rá nagyon szüksége és éjszaka amúgy is kb csilliószor ébred még mindig, amivel a nagymama nem igazán tudna mit kezdeni, mert mindig szopizik is olyankor. Szóval ha meg tudjátok úgy oldani, hogy mondjuk csak napközbenre mentek wellnessezni vagy strandolni vagy bármi, akkor szerintem az egyszerűbb. Külön aludni nem akarnék, amíg a pici éjszaka még cicizik.
2021. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Először kikéne próbálni h cici nélkül el tud e aludni.

Ne anyud szívjon vele, mert nem hajlandó elaludni....

2021. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%

Nem.


Ennyi időre nem.


Szoptatás miatt főleg nem.


Szerintem pont elégnek kellene legyen, hogy este leteszed és reggel érte mentek..

Szerintem így fér bele csak.

De aludt egyáltalán ott úgy, hogy te is ott voltál?

Az egyik gyerekem simán alszik és aludt másutt, a màsik meg 100-szor kel

2021. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem, én nem hagynám. Másfél éves volt, amikor megpróbáltunk egy délutáni alvás idejét is érintő programot, anyósommal maradt, imádják egymást, és úgy sem aludt el neki, viszont én a nap maradék felében birkóztam vele, mert fáradt is volt és ki is volt borulva, hogy otthagytam. Pedig a szepa jött és ment szinte észrevétlenül. 2 múlt, de még most is úgy vagyunk, hogy esélyem sincs. De nekem alapból a sggemben van, amióta megszületett és vagy rajtam aludt, vagy sehogy-mondjuk már csak fogzáskor, vagy ha olyan dolgom van, ahová semmiképp sem tudom vinni. Szóval ha a tiéd nem matrica, akkor legalább egy fél napos altatásos tesztkört kéne futni előtte.
2021. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem menj, anyud majd megoldja. Szükségetek van kettesben töltött időre is. Meg jó hozzá szoktatni hogy a mamánál alszik mert bármi komoly ok is lehet amikor nincs mese ott kell aludni. Nálunk természetes volt ha ott hagytak a nagyszülőnél, illetve a tesóm gyerekeit is otthagyták anyukámmal. Már előbb is mint 10 hónap. Nem lett soha senkinek semmi baja, csak annyi hogy nagyon szeretjük a nagymamànkat, jó, szoros a viszonyunk.
2021. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%

Kizárt. 2 éves a fiam, már 1 éve nem cicizik. Nappal bármikor ott hagyhatom, éjjel lehetetlen.

Ha elálmosodik akkor csak én vagyok jó vagy apa.

Nem szivatnám a mamát ilyennel...

2021. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%

Éjszakára nem.


Nálunk a nagymama már 4 hetesen vigyázott rá 2 órát, azóta is szokott rendszeresen mondjuk egy délutánt, de az éjszaka az más.


Nem is a cici miatt, hanem mert az egy hosszú időtartam szerintem egy 10 hónaposnak. Most elképzelem, hogy nélkülem alszik el, ha felkel éjjel, nem vagyok ott és reggel sem lát... Áh, szerintem ez neki azért durva. Mert elég értelmes már, hogy tudja ki vagy, de még nem elég értelmes ahhoz, hogy felfogja, csak ideiglenesen nem vagy ott.

2021. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
Biztos hogy nem hagynám másra, kimaradna neki az esti és a reggeli szopi is. Ez sok egyszerre. Fektesd le aludni, utána menjetek romantikázni. A reggelit könnyebben megoldja anyukád.
2021. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!