Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos még szoptatott...

10 hónapos még szoptatott babát másra hagynál éjszakára?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem aludt nélkülem, reggel-este szopik. Este cicin alszik el, utána én kiszököm a saját szobánkba.

Elmennénk férjemmel romantikázni, péntek délután hagynám a kicsit anyunál, kb másnap délben mennénk érte. Anyut ismeri, szereti, de nem aludt még nála(vagy cici nélkül).

Valaki tapasztalat?



2021. jún. 17. 12:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem aludt ott velem sem még. Kétszer volt olyan, hogy anyu aludt nálunk, este elaltattam, reggel 9re jöttünk meg. Kétszer felkelt neki, kocdiban tologatva aludt vissza neki. Anyu fiatal még(52) meg szívesen vállalná, a pici miatt aggódom inkább. Hát nem tudom. 20 km-re lennénk, lehet az lesz, hogy vagy elaltatom, vagy reggel korán megyünk vissza.
2021. jún. 17. 13:24
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

A könnycsatorna szűkület élettani dolog, 2 eves korra megoldódik, felesleges es FÁJDALMAS eljárás(nekem műtét miatt felnőttként csinálták)

Addig maszírozás, szemkenőcs, csepp,naptól , széltől óvni!

Az átmosás nem fogja megoldani a problémát ,üdv: egy állandó továbbképzéseken résztvevő eü-s

2021. jún. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%
Biztos, hogy nem. Sem a gyereket, sem a nagymamát nem szívatnám az esti altatással. Tök romantikus tud lenni egy délelőtti városnézés, egy jó ebéd meg egy délutáni erdei séta, ha elhagyatott helyet választotok, még a szex is meglesz.
2021. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
30%

Kislányom másfél éves

Mi is akartunk többször romantikázni,de annyira anya függő a kislányom,hogy nem alszik el senkivel,csak velem

Sőt ugyis próbáltuk,hogy anyukám jön ide

Ugysem,anya anya anya,már ügyesen mondja

Nekem meg megszakadt a szívem,mondtam a férjemnek,majd romantikázunk ha nagyobb lesz,a gyermek igényei a legfontosabbak

Említettem ezt a védőnőnknek,azt mondta a gyermeknek az anyja mellett van a helye

Hát jó,csak tényleg jó lenne egy kicsit szusszani,és nem arról van szó,hogy teher a gyermek...imádjuk,ő az életünk értelme,de 1napra sem tudunk kimozdulni


Férjemmel tegnap voltunk moziba,ettünk fagyit,sétáltunk egyet

Tökéletes volt pár órát együtt tölteni,mivel ő is rengeteget dolgozik,nagyon jó volt

Anyukám addig nálunk volt,kislányom aludt,ugy mentünk el d.u

2021. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a szülő nem bírja másra hagyni a gyereket és neki van szüksége a gyerekre. Szerintem a gyerek simán bírná egy jól ismert nagymamával főleg 1 éjszakát. Családi példa. Egyszerűen nektek van szükségetek arra hogy otthon aludjon a gyerek. Nem is bírnátok ki, csak aggódnátok meg hivogatnátok a nagymamát mert mi van ha sír. Amikor anyumnál volt valamelyik unokája ( tesóm gyereke) semmi nem volt. Mi van ha sír? Hát megnyugtatja, tologatja , énekel stb. 1 éjszakát simán bárki kibír. Épp hogy elment a szülő fél órán belül már telefonált mi van. Hát semmi. Azért nem csak a szülő körül forog minden. Pontozzatok le, de 4 unoka van anyumnak 3 gyerekétől és ezeket láttam az évek alatt. Biztos ehhez kell egy nagyon jó kapcsolat az anyóssal, bizalom hogy ráhagyd a gyereket. De szerintem a szülőnek baromi nehéz otthagyni a gyerekét még ha nagymamánál akkor is. De aki akar az hozzászokik. Én örülök hogy ott lehettem nagyon sokat a nagyszülőnél, rengeteg jó élményem van, nagyon nagy szeretet köt össze a nagymamámmal. Örülök hogy anyum engedett nagyszülőzni.
2021. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
54%

A "nagyszülőzés" azért nem szoptatott korban kezdődik szerintem.


Nem hagynám ott én sem, másfél éves, cicizik reggel, este.

2021. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem anyatejes baba lenne, akkor igen. Így biztos, hogy nem.
2021. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%
Hát úgy semmiképp, hogy nem aludt még ott vagy nem próbáltátok meg szopi nélkül az altatást.
2021. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
41%
Igen, nem fog belehalni egyetlen éjszakába szoptatás nélkül, a mell meg amúgy sem azért van, hogy azon aludjon el.
2021. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
60%

Igen.

6 hónapos volt.

Semmi gond nem volt vele éjszaka.

Nektek is jár a kikapcsolódás! A többi ősanyára ne hallgass, csináljátok úgy ami nektek jó.

2021. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!