Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerek ülést vegyünk?

Milyen gyerek ülést vegyünk?

Figyelt kérdés

Sajna nincs nagyon sok pénzünk rá. Használtat meg azért nem szeretnék mert nem tudhatom, hogy tényleg baleset mentes autóból vették-e ki az ülést.

Szóval tudnátok olyan ülést ajánlani ami nem egy egész vagyon. (pl. amit bevásárló központban lehet venni az jó is vagy nem)

Nem nagyon használja majd a gyerek mert apa dolgozik és kocsival megy én meg nem tudok vezetni.

Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 25. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, és nagyon szeretjük:

[link]

Dönthető, sokáig fogjuk tudni használni, kisfiam tök jól érzi magát benne, és plüssös az anyaga, ami miatt kevésbé izzad bele, mintha egy hagyományos huzatú lenne (ne kérdezd miért, de tényleg így van).

2010. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva én eleinte a legjobbat kerestem de azért megfizethető áron. Nézegettem a törésteszteket, és a Maxi Cosi Priori elég jónak tűnt, az eladó is ezt javasolta mert néztünk még egy olcsóbbat is de mondta hogy azokat be is fogják vonni mert nem biztonságosak. Szóval megvettük 40ezerért a maxi cosi-t. Nem mondom hogy bánom, mert ha tényleg olyan biztonságos akkor mindennél többet ér, de őszintén szólva nem látom jobbnak mint pl azt amit az első válaszoló belinkelt fele annyiért. Igaz hálistennek nem volt balesetünk és ne is legyen! De én azt mondom amit az első válaszoló belinkelt az tökéletes!
2010. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mekkora babának kereel ülést?
2010. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan van, mint az első válaszolónak, és szerintem tökéletes, kényelmes.

Ez megint a gyártók túlzása, hogy árulnak 60-100 ezerért is üléseket, és a szülők lelkiismeretére akarnak hatni a biztonsággal.

Mi lesz később, pár év múlva, amikor már csak egy vacak ülésmagasítón ül az a szerencsétlen gyerek? Már kész életveszély!???


Szerintem tökéletesek a 20-25 e ft-os ülések.

Ilyen alapon ne is vegyünk 2-3 millióért autót, csak 6-8-ért, mert az nem biztonságos.

2010. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mi is pont uazt fogjuk megvenni mint az első válaszoló. Remélem még marad a boltban ;)
2010. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Dönthető legyen,az szerintem nagyon fontos!Érdemes márkásat venni,a töréstesztek bizonyítják hogy a névtelen ülések nem igazán biztonságosak!

Mi a picurinknak 20.000Ft-ért vettünk(új)Pierre Cardin-t !

Állítólag a Römer ülések nagyon jók,de drágák is!

2010. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi is a Top Ridert fogjuk megvenni, csak azt nem tudom, ha ezt a 9-25 kg-sat kinövi, akkor kell vennem még egy nagyobbat is, ami pl. 36 kg-ig jó, vagy már csak az ülésmagasító fog kelleni..???? (köszi, ha vki válaszol itt nekem, mert sajna nálunk sem ömlik a pénz...)

(A bolt egyébként 31-én nyit, most zárva van!)

2010. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, akkor kell 1 magasító még. amit egyébként be fognak szűntetni, azt olvastam a neten a múltkor, épp azért, mert rohadtul nem biztonságos. szóval ha nem akarsz még 1et, akkor 9-36osat ajánlatos venni. a fiamnak stm stralight sp-je van, tesztgyőztes ülés, bár nem olcsó, az tény.
2010. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ülésmagasítót 135 cm-es testmagasság felett lehet használni. És én nem tudok róla, hogy beszüntetnék...
2010. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25-36 kiló között kellene használni. olvasgass kicsit a neten, akkor hallani fogsz róla.
2010. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!