Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babónak mit lehet...

1 éves babónak mit lehet venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell még semmit,legalàbbis ha a tiéd,akkor szerintem egy egy éves még nem fogja ugy fel.

Ha màs gyerköce,akkor vigyél nei ruhàt(azt mindig szeretik a szülök,ha ajàndékba megy)

Egy két jàtékot(felhuzhatos,vilàgitos,zenélös ma màr nagy vàlaszték van)

Esetleg egy ajàndékutalvànyt egy bababolthoz,és az anyuka ott megveszi amire szükség van.

Boldog karàcsonyt!

2008. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sem kell semmmit. Ha más gyerekének viszed, akkor esetleg meséskönyvet, ha leköti az, ahogy mesélnek neki. Ruhát, vagy ilyen babacucc csomagot. Sajátomnak én sem vennék semmit, mert nem értékeli és fogja fel ebben a korban.
2008. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Háát az én babám akkor lesz 11 hónapos, és igenis sok mindent felfog..

Mi kézműves bábokat vettünk neki és mesekönyvet. Nagyon fog örülni, hogy szenteste bábműsort néz.

2008. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

szia

én nem értek egyek egyet-sztem a maga módján felfogja.persze,ha nem előtte csomagolod-diszited a fát..én biztos veszek vmit.persze apróságot-de had bontogassa-hiszen ő is a család része-ő is egyen egy kis ünnepi menüt,kapjon ajándékot,örüljön a zenének,fának,diszeknek.mi most vettünk az 1 éves fiamnak egy olyan játékot,amihez tartozik egy műanyag kalapács-és rá kell csapni formákra-ekkor zenél.imádja,nem volt drága-és mellesleg az agresszivitás is kijöhet itt.

2008. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha körülnézel játékboltban, vagy bármilyen áruház játékos pultjain meglátod, hogy általában minden játékra rá van írva, mennyi idős kortól ajánlott.Talán úgy könnyebb választani, meg esetleg az is segít, hogy ha tudod milyen típusú játékokat szeret a kisgyerkőc. Az én kisfiam 8 hónapos lesz épp karácsonykor és mivel szereti a zenélős ill. a "pakolós"(kocka, karika stb.) játékokat ilyesmiket fog most kapni. Mellesleg én a saját babócámnak is mindenképp vennék/veszek karácsonyi ajándékot, hisz mégiscsak ez az első karácsonya. Ha nem is fog rá emlékezni a fotók azért majd megmaradnak az első karácsonyról és az ajándékokról. Ha nem saját babád akkor jó ötlet az ajándékutalvány is, vagy esetleg a szülőkkel is egyeztethetsz, hogy minek "örülne" a kisbaba a legjobban.:) Nálunk a családban mindig megbeszéltük, hogy ki mit vesz a gyerekeknek, nehogy két egyforma ajándék legyen. Kellemes ünnepeket!
2008. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenféleképpen valamilyen készségfejlesztő játékot. Nem kell feltétlenül sok, apró vacakkal elhalmozni, hiszen egy dolgot tud egyszerre értékelni. Például ajánlanám a forma beillesztős játékokat, vagy a montessori tornyokat. Ezeket minden boltban megtalálod és nem feltétlenül kell súlyos pénzeket kiadni, mégis élvezni fogja.
2008. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A lányom nekem is 11 hónapos lessz kara´csonykor.Ö babát kap amit ö választ ki.Nagyon tudja:)

Nem kell neki mindeggyik,de tudja,hogy melyik tetszik neki.Már választott maga´nak játékot.

Attól,hogy kcsi,még igen is kaphat ajándékot.Pláne,hogy a lányom imád csomagolni:))

2008. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi valamilyen készségfejleszto játékot gondoltunk, vagy kis biciklit. Esetleg kismotor, babataxi? Lehet, még nem fogja fel, de a karácsonyfát biztos megcsodálja majd, és nem szeretnénk kihagyni az ajándékozásbol sem, hisz ez az elso kozos karácsonyunk:)
2008. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valami aranyos plüss állatot is vehetsz neki vagy valami mozgó kis műanyag izét nekem az uncsi öcsém is 1éves és a könyveket is szereti szóval könyvet is ha akarsz de sztem a hangos könyv is jó... :)
2009. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!