Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanulóasztalka 14 hónapos...

Tanulóasztalka 14 hónapos babónak?

Figyelt kérdés

sziasztok érdekelne a véleményetek, hogy milyennek tartjátok a tanulóasztalkát? van e nektek s segített e abba hogy picit előbb kezdjen el szavakat mondani.

most vettem pénteken kapom meg. babátok szeretik e


2011. nov. 2. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy gyerek attól nem fog hamarabb beszélni, ha egy gép szavakat vagy mondókákat mond neki.
2011. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondokázok énekelek minden nap vele ez csak plusz segitség lenne csak ezt épp nem irtam ki a kérdéshez
2011. nov. 2. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanuló asztalunk van, de az még régebbi, így nem beszél. A lányom viszont igen, pedig 8 hónapos. :D Sokat olvasok neki, meséket, verseket, és rengeteg zenét hallgatunk.

Ettől függetlenül karácsonyra az új FP tanuló asztalt kapja. Nagyon jó, mert tanítja a színeket is pl. És persze zenél, ami nálunk létkérdés. :)

Szerintem nagyon megéri, az én lányom már azzal a régebbivel is nagyon jól el tud játszani. Az új meg egyenesen elvarázsolta, amikor a boltban megmutattuk neki.

2011. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!