Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek "rosszcsont"a babája?

Kinek "rosszcsont"a babája?

Figyelt kérdés
Kisfiam 18 hónapos és nagyon eleven.Olyan dolgokat csinál,hogy állandóan figyelni kell.Nem játszik játékkal 2 percig egyfolytában máris megy tovább és mást csinál.Felmászik a 8 lépcsőfokon egyedül a csúzdára,kimászna a fürdőkádból,egyedül nem tudok bemenni vele ruhásboltba nézelődni,mert kiszáll a babakocsiból vagy kimegy az üzletből.Otthon képes mindent szétpakolni,még nem beszél,így néha gúnyos torokhangot ad ki és ha nem sikerül neki az amit akar akkor képes arrébb dobni ami éppen a kezében van.Ölbe vesszük és csipked,de látszik hogy szeretetből,kipakol a szekrényből és bepakol bármit a mosogépbe.Sorstársak nálatok milyen a helyzet?
2010. aug. 26. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hehe! :) De cuki lehet a kisfiad, igazi kis rosszcsont :) Szerintem az én kisfiam is ilyesmi lesz 18 hónaposan. Most 13 hónapos, még ő sem beszél, most kezd járni és elég eleven. Minden érdekli. A szekrény pakolás neki is tetszik, de Ő csak ki pakolni tud belőle és szanaszét dobálja amit a szerkényekben talán. A mosógépet is szereti. Nekem a konyhapult alatt van a mosógépem és a szennyes kosaram és egy függönnyel van eltakarva, a függönyt mindig rángatja és 1x be is bújt mögé ott ült a törölközőkön én meg összevissza kerestem, hogy hol van. Ő nem csipkod, helyette karmol és harap, de olyanokat.... Mindig az arcomat és az államat akarná harapni, de nem akarom rászoktatni. A múltkor kis méregzsák volt mert eldobta a cumiját az utcán és nem találtuk meg, úgy össze harapdálta a kis karját hogy 2 napig kék volt neki. A másik "jó" szokása a dobálás. Van neki egy fa forma bedobója amiben fa kockák meg hengerek vannak, a múltkor úgy neki dobta a tv-nek, hogy azt hittem betörik a képernyő :S El is tettem, majd 2 évesen visszakapja.
2010. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Jesszus, már látom a sorsom... :((

11 hónapos lesz a kisfiam. A növények földjén lévő agyaggolyókat szopogatja, mintha cukorka lenne, illetve szétszórja őket, vagy csak eszi a földet.

Ha a mosogatógépnél vagyok, állandóan le akarja tépni a benne lévő felakasztott illatosítót, illetve kipakol mindent belőle, amit ér.

Ha a mosógépbe pakolok ruhákat, minden ruhadarab után rá akarja csukni a kezemre az ajtaját.

Nulla félelemérzettel felmászik mindenhová, majd onnan fejjel előre leveti magát a mélybe.

El kellett adnunk a pihenőszéket, mert nem rendeltetésszerűen használta: belemászott, felállt, és a rajta lévő ívbe kapaszkodva hintázott, egyszer előrefelé nyomott egy orrost is, mert átbillent vele.

Ha nyitva van a teraszajtó, kiszökik a teraszra, és a kerti úton lévő kis kavicsokat bedobálja direkt a fűbe.

Ha nyitva hagyom a fürdőszoba ajtót, akkor a sarokban lévő kis kovácsoltvas állványt állandóan fel akarja borítani (potpourri van a tetejében, meg fésűk, ilyesmik vannak rajta).

A WC papírt és a WC kefét már el kellett tennem olyan magasságba, ahol nem éri el, egy guriga WC papírt egyszer miszlikbe aprított.

A konyhaszekrényre már szekrényzárat kellett raknom, mert többször kiszórta a kakaóport, és a földről nyalogatta fel. :)

A szobában az alsó fiókból állandóan kiveszi a bugyijaimat, és úgy hozza a csipkés tangákat kifelé, mintha valami jó kis zsákmány lenne. :)


Assszem készülhetek, mert lesz ez még rosszabb is. :))

2010. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fiam 19 hónapos, tegnap "kimosta" mamánál a beáztatott ruhát, pedig csak egy pillanatra nem néztem rá.

A múltkor 3 kattintással kikapcsolta a számítógépet, szeret szerelni, eteti a pipiket, kergeti a macskát.

Ő is igazi rosszcsont.

2010. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekünk kislányunk van,aki 12 és fél hónapos,igazi rosszcsont!Nálunk is a mosógépbe pakolás a nyerő,ha nem vagyok elég éber,akkor egyszerűen belemászik (elől töltős)mindent kirámol,széthord és szétdobál,a tv-t,számítógépet ki-be kapcsolja.Egy pillanatra nem áll meg,nekünk van egy ős régi videó magnónk,na azt megetette a reggelijével,egyszerűen beledobálta a katonákat.Próbálom elterelni a figyelmét és mondom,hogy nem szabad,állandóan a nyomába vagyok,de ugye mást is kell csinálnom és van egy nagyobb "kistestvér" is.Azért meg kell mondjam néha jókat derülünk a párommal,mert olyanokat csinál.Egyszerűen imádnivaló,ez a korszak meg majd elmúlik.
2010. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat úgy látom vannak sorstársaim.Amúgy tényleg zabálnivalóak annak ellenére hogy az örületbe kergetnek minket.Mindenkinek jó babázást és sok türelmet kívánok.Zsombor és anyukája Timi.
2010. aug. 26. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Megkérdezném a lepontozóktól, hogy nem elég "rosszcsont" a kisfiam???
2010. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azt hiszem én is sorstárs vagyok :) lassan 14 hónapos a kisfiam, már 2 hónapja megy, tulajdonképpen egyáltalán nem játszik a játékaival, egész álló nap jön megy, lépcsőzik, pakol, sokat vagyunk kint a mehetnékje miatt :D és mindig visz magával valamit az útra, tusfürdő, fogkefe, wc papír :D

tegnap kinyitotta az élelmiszeres szekrényt, kivett 2 krumplit, odamenet a wc-hez, felnyitotta és mindkettőt beledobta :D :D

ja és egy árva percre nincs el magában

2010. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,

nagyon jót nevettem azon amiket írtatok előttem :)

a legjobban a videó magnó és a reggeli tetszett :D :D

annyira imádnivalóak nem?

mi is sokat nevetünk rajta hogy miket csinál

2010. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!