Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ennyire rosszcsont...

Másnak is ennyire rosszcsont 15 hónapos babája?

Figyelt kérdés

Az enyém egész nap csak rosszalkodik.

Kézmosásnál a csapot befogja, hogy szétspricceljen a víz... stb.


2009. szept. 30. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, elég rosszcsont. :-) Bár az enyém még csak 11 hós. Éppen az előbb kísérelte meg elfogyasztani a lakásunk adásvételi szerződését. :-)Állandóan a sarkában kell lenni, de legalább nem unatkozunk.
2009. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jaj, ne is mondjátok!

14hós és pl.másik fel a tv-állványra közben néz rám hátrafele és vigyorog.

és ha mérges (próbálok) lenni, kiröhög.

nehéz kordában tartani.

de remélem nem lesz olyan akivel nem bírnak a szülei.

2009. szept. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi!Nem egyedi esetről van szó.Fiam 17 hós de sokszor elszakad a cérna nálam is.Tönkreteszi a virágokat,beledobál mindent a wc -be,leszakítja a tapétát a falról,összefirkál mindent!Sajnos mindent nem lehet eldugni a lakásban és nem is lehet figyelni rájuk a nap 24 órájában.Egyszer reméljük(hamarosan)ennek is vége lesz!Kitartást!
2009. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kislányom 13 hós és nem győzök utánna rohangálni.Mivel mindent A WC-BE dob, kipakolja a szekrényből a ruhákat, kamraajtó ha nyitvamarad lepakolja a befőtteket, a porcelánokat dobálja még szerencse hogy szőnyeg van.Pénztátcámat kipakolja, fiókokba bele áll. Múltkor a szójaszószos üveg repült, ripityára tört és olyan jókat nevet rajta.Pedig egyfolytába anyomába vagyok és mégis ő a gyorsabb.De még sorolhatnám.......
2009. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én ha valamit nem találok a szennyestartóban keresem.

még hagyma is volt ott a múltkor.

1éves

2009. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:D

Királyság!

Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül.

Nagyon elevenek ezek a kölykök!

2009. szept. 30. 17:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer a szennyes-tartóból csörgött a telefonom! :D
2009. szept. 30. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen,de mellette csíp és harap.Azt mondták,hogy azért lett ilyen,mert nem neveltem szigorúan(felvettem,ha kérte,velem alszik,stb.).Ti is így neveltétek őket?Köszi.
2009. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem nem alszik velem, csak az ágya van mellettem.

Kicsinek nem vettem föl, hogy ne szokjon hozzá, 8-10 hónapig nem is volt semmi gond, aztán azt vettem észre, hogy a gyerek egész nap rajtam lóg.

Már komolyan nem bírom el. 11,5 kg. :)

2009. okt. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!