Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mivel foglalja le a 6-7...

Ki mivel foglalja le a 6-7 hónapos babáját egy nap? Mi a napirendetek?

Figyelt kérdés
Hiszti esetén mi az ami beválik, hogy le tudjon nyugodni?

2021. jún. 23. 05:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
7.5 hónapos a törpe. Játszószőnyegen van és szépen eljátszik a játékaival egyedül. Vagy most tetszik neki, hogy tud forogni és forog jobbra balra, meg a hangját próbálgatja. Hisztizni nem igazán szokott de ha valami miatt reklamál akkor általában felveszem és énekelek neki meg "beatboxolok". Azt nagyon szereti 😃 Most, ebben a nagy melegben reggel vagyunk kint fél-1 órát, aztán napközben bent a házban. Du 4 körül már kiviszem medencézni, kifekszünk a fűre.
2021. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos. Reggel ébredés után közös porszívózás (imádja), aztán egyedül játszik, amíg én reggelit csinálok. Néha kijön hozzám a konyhába, néha nem. Apukája csatlakozik, reggelizünk. Mire vége, elfárad, délelőtti alvás, fél-egy óra. Sajnos napközben csak cicin alszik :/ erről még nem sikerült leszoktatni. Ha felébred, játszik, most a hőségben nem viszem ki, kivéve, ha Ringatóra megyünk délelőtt. Egyedül játszik, van egy kosár a játékainak, kiborítja, kiveszi a játékokat, tologatja stb. Ül, mászik, ezt gyakorolja. Néha bőgicsél, ha eszébe jut, hogy menjek oda, akkor odamegyek. Fél óránként kínálom vízzel vagy szoptatom a hőségben. Délután normál esetben séta, most itthoni játék (lakásban lakunk), őt nem zavarja a meleg, én megpusztulok :D közben megcsinálom az ebédet, ebédelünk (kora délután). Utána alvás jön, majd megint játék, 5 körül kiviszem sétálni, abba általában kicsit belealszik, majd 6-tól 7-ig, néha fél 8-ig játszótér: hinta, homokozó. Ha hazajövünk, sajnos néha már olyan fáradt, hogy kimarad a vacsora, ez az én bénaságom, de normál esetben vacsorázunk, aztán én fürdök (mert befekszem vele az ágyba), aztán ő, szoptatás, és alvás.
2021. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!