Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mindig pontos a napiren...

Nektek mindig pontos a napirendetek vagy össze vissza van a fekvés, fürdés, nappal alvás ilyenek. Mi mindig ugyanakkor fürdünk és fekszünk.7 hónapos a lányom. Melyik a jobb ha ugyan az vagy ha össze vissza?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szigorú napirend ... a gyereknek biztonságot ad
2013. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! 6 és fél hónapos a kislányom. Nálunk úgy van, hogy nappal akkor alszik el, általában el kel altatni, amikor elálmosodik, nincs időhöz kötve! Ez attól is függ, hogy mikor ébredt reggel. Fürdetés sincs pontos időhöz kötve, de általában 8-9 között van a fürdetés, szóval nem olyan nagy eltérés van a két időpont között. Esti alvás a vacsora után van, kb. 9 és fél 10 között. 9-10 órákat alszik éjjel.
2013. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos kislányom is 8 órakor megy aludni mi t a két nagyobb testvére. Szerintem is szükséges a napirend betartàsa.
2013. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kell a napirend,bár nem percre pontosan,+,-,fél óra belefér simán,meg függ a babától is,meddig alszik reggel épen,mikor álmosodik el,nappal mennyit alszik,mert vmikor fél órát egyszerre,vmikor 2 órát,na ezt se lehet előre kiszámolni,mindent ezekhez viszonyítok
2013. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
hát én már le lettem hurrogva egy kérdésnél, mert szerintem is kell egy napirend. az illető anyuka meg azzal érvel, hogy semmi sem rendszeres az életben, és a napirendes gyerek kiakad, ha nem otthon eszik, vagy vannak valahol, amikor alvásidő van. Ezért inkább rendszeresen rendszer nélkül telnek a napjaik... Szerintem a szülő feladata biztosítani a megfelelő körülményeket ahhoz, hogy a gyerek nyugodt körülmények között tudjon aludni (a helyén otthon), és nem babakocsiban tologatva, mert az milyen király,hogy az ő gyereke bárhol elalszik, mert így lett "nevelve". Nyilván előfordul, hogy borul egy-egy nap, na de szándékosan kitenni ennek a gyermeket... na ez nem az én világom. lehet lepontozni.
2013. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Utolsó! Attól, hogy nálunk nagyjából fél-1 óra eltéréssel fürdik és alszik éjjel a babám, attól még, ha épp úton vagyunk, nagyon jókat alszik a jó levegőn a babakocsiban! Talán, te felébreszted a gyereked, ha épp ott alszik el? Vagy ki sem mozdulsz vele, mert máshol nem aludhat, csak az ágyában?
2013. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy olyan gyerekkel, aki éjjel még mindig nem alszik, nem olyan könnyű ám napirendet tartani.

Mert az alvás miatt csúszhat minden! Szóval azért vigyázzunk az általánosítgatással!

2013. febr. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!