Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ne harapjo...

Mit csináljak, hogy ne harapjon a babám? Már a kínok kínját élem át.

Figyelt kérdés
Kislányomnak az alsó két metszőfoga előbújt,és azóta állandóan harapja a mellbimbómat. Játszik vele,csócsálja és húzgálja. Hogyan szoktassam le? Így nem tudok szoptatni,már lilák a bimbóim.
2010. aug. 26. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
úúú basszus. Ez nem lehet kellemes... Bimbóvédővel nem megy vagy nem akarod használni?
2010. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Őszintén? Én sokáig próbáltam meggyőzni a fiamat, hogy ne csinálja, de nem lehetett szép szóval, úgyhogy nemes egyszerűséggel szájon csaptam. Nem nagyon, csak annyira, hogy érezze, nem vicceltem. Ordított egy darabig, de azóta sem harap meg.

Nyugodtan lehet érte elítélni, de mivel folyamatosan sebes volt a mellem, két lehetőség maradt, vagy szájon vágom, vagy elválasztom. És az anyatej mellett döntöttem:)

2010. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Szia!Engem is meg lehet kövezni......pontosan azt tettem mint az elöttem válaszoló,1 éves és még szépen szopizik.Az alsó fogacskák kibújtak és bepróbálkozott,én is "odacsaptam"neki ő nem sírt csak nézett,utána még 1 x próbálta ugyanúgy tettem mint elötte és azóta sem harapott,pedig már van 10 fogacska:-)

üdv.A

2010. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Szólj rá eréjesen,hogy "Ne harapj,fáj" és vedd el a melledet tőle. Majd próbáld újra és újra,amig harap. Ha végképp nem használ ez a módszer,akkor meglegyintheted az arcát,de szerintem ez a legvégső eset.
2010. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ő még csak 5hónapos múlt.
2010. aug. 26. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:

10:36-os vagyok

Hát ez az hogy ő még csak 5 hónapos,minnél elöbb megtanulja hogy a cici nem azért van hogy harapdálja annál jobb!De ilyen alapon amikor 1 éves lesz akkor is lehetne mondani,hogy dehát ő még csak 1 éves:-) Csak addigra vagy abbahagyod a szoptatást,vagy elviseled hogy szét harapja(mert ugyebár mostmég csak 1-2 fogacska van de késöbb......)

Remélem nem bántottalak meg!

2010. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na a szuperanyukák lepontoztak:DD Hát igen, vannak emberek, akiknek egyszerűen nem lehet megfelelni:)

Ha elválasztom a gyereket, az a meggyilkolásával ér fel, ha meglegyintem, az meg pláne:DD

Csak tájékoztatásul: nálunk nem jött be az okosan elmagyarázom, az elveszem, határozottan és azt mondom, fáj. Gondolhatjátok, hogy nem élvezetből vertem a szájára, hanem mert nem hiszek abban, hogy addig kell szenvedni vérző mellekkel, és könnyekkel a szememben, amíg szép szóval rá nem veszem, hogy ne csinálja. Utáltam az egészet, előre rettegtem a szoptatástól, de ez bizonyára teljesen elfogadható a lepontozós szuperanyuknak! Hát nekem meg az az elfogadható, hogy egyetlen legyintésre elmúlt a probléma, és nem gyűlöltem a gondolatát is annak, hogy újra a szájába kell adnom a mellemet. Na bumm. És a ki lepontozott, annak meg szívből gratulálok, hiszen ő tökéletes és tévedhetetlen, sosem hibázik (na persze, messziről jött ember azt mond amit akar...)

Bocs, hogy off, és bocs hogy hosszú lett, de az emberi sötétség mindig fel tud bosszantani - bár lehet nem kéne, de gyarló vagyok.

2010. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!