Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan akadályozod meg, hogy...

Hogyan akadályozod meg, hogy a baba levegye a fejéről a sapkát, kalapot?

Figyelt kérdés
7 hónapos a lányom és azt hiszem utálja a kalapokat, sapkákat. Állandóan leveszi a fejéről, akkor is ha 20 alkalommal rakom vissza. A megkötős sem ér semmit. Ha kint vagyunk az udvaron, akkor is csak árnyékban vagyok vele de azért szeretném védeni a fejét, a szemét a napsugaraktól. Milyen fejfedőt érdemes beszerezni, amit nem bír leszedni? Kinek mi vált be?

2021. jún. 23. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Árnyékban full felesleges, persze h leveszi, melege van...
2021. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rendben 1...és akkor, hogy akadályozod meg azt, ha pl a napon veszi le pl medencézés közben (nagy 5000 literes, nem pancsoló)? Mert sajnos nem tudom megoldani, hogy állandóan csak az árnyékban közlekedjek vele. Délután 4-5 körül is tűz még a nap. Egyébként az az árnyék is ahova ki szoktam vinni az szűrt árnyék. A fa árnyékában szoktunk pihenni.
2021. jún. 23. 17:47
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. 9,5 hónapos a kislányom, ő sem tűri meg. Hatalmas napernyő van a medence felett, árnyékban meg semmi baja nem lesz.
2021. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém azóta tűri, mióta felkötöm a haját :D 1 éves, 1 hét kínlódás volt, hogy engedje felkötni (a feje tetejére egy pici copf, már a szemébe lógott a haja), de mióta azt megszokta, a kalapot sem tépi le.
2021. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

2 éves a fiam, sosem hordott sapkát....

Vagy nem viszem ki 11től 3ig, vagy árnyékban vagyunk. Ilyen egyszerű...

Persze hogy leveszi, belefő a feje

2021. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Megkötöd szorosra, csomóra és máris nem tudja levenni
2021. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Belefő a feje....Mibe? Nem bundasapka bakker. Te se hordtál életedben se kalapot nyáron....
2021. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
3. vagyok. Én például hordtam kalapot nyáron és én sem bírom. Izzad benne a fejem, zavar. Van ilyen, a babák sem egyformák, van amelyik bírja a sapkát nyáron van amelyik nem.
2021. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
5 ös vagyok, én meg se próbalok pl kalapot hordani, mert rosszul vagyok benne kb 10 perc után...
2021. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Probalgatni kell. Nekem tavaly amikor ilyen baba volt akkor a baseball sapkát elviselte. Idén ezt a horgász kalapot viseli el.
2021. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!