Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van a Rossmannból...

Akinek van a Rossmannból bármilyen plüss állatkája, írna?

Figyelt kérdés
Címkéje miatt megvenném. Kisfiamnak tönkrement a plüssén a címke és csak az jó.
2010. aug. 26. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a dolog lényegét... A kisfiad csak a rossmannos plüssöket fogadja el és azt is csak címkével??? Vagy hogy?? Lehet én vagyok túl fáradt, de tényleg nem értem, bocsi :S
2010. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem, azt tudom, hogy vannak címke mániás babák.
2010. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nem hiszem, hogy a gyerek felismerné, hogy egy cimke a rossmannból való-e. Inkább az illata, íze miatt nem kell neki új. Azt megszokta, összenyálazta, ismerős volt. Tehát mindegy, milyet adsz neki, a rossmannos sem fog kelleni, ha nem olyan az illata még.
2010. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van a rossmannból egy pici plüssünk.Úgy alszik hogy annak a címkéjét moncsolja. Teljesen szétbomlott a címke, és bármilyet rávarrtam mindig sír hogy nem jó. arra gondoltam úgy tudnám felújítani, hogy vennék állatkát aminek olyan a címkéje és azt rávarrnám. Csak azzal a kis plüssel alszik, és kénytelen vagyok valamit kitalálni.
2010. aug. 26. 11:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy 2 éves múlt,csak gondoltam a kisbabásoknál nagyobb az esélyem. Tehát nem könnyű már átverni:)
2010. aug. 26. 11:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!