Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez az anyuka hogy tudja ezt...

Ez az anyuka hogy tudja ezt igy csinalni?

Figyelt kérdés

nicolemeloche instagram-on aki koveti regota nem kell bemutatni 3.gyereket varja 3.pasitol nem itelkezni akarok egyaltalan csak tenyleg erdekel ti tudnatok igy ilyen gyorsan valtnk mindog mint o? Elso ferjet es a masodikat is igy hagyta el egyik honaprol a masikra aztan egybol terhes is lesz az uj pasitol.

O dolga nem bantani akarom erte

Kivancsi vagyok nektek menne?

Foleg a masik 2 gyerekre gondolok hogy magyaraznatok meg neki a helyzetet?


2021. jún. 29. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán érdekel random instaceleb élete ;), mert van sajátom.
2021. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ertem de ezt senki se kerdezte 😃
2021. jún. 29. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Én olyat követek aki az ötödikkel várandós az 5. apától.

Először furcsálltam, aztán rájöttem, hogy nem az aktuális kapcsolatának szüli, hanem magának. Egy erős, önálló nő.

2021. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy megint terhes?
2021. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megint terhes? Nem látszik az instáján semmi 🤔
2021. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg nem publikus de igen terhes :)
2021. jún. 29. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
De honnan tudod? :D
2021. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miert Szinetár Dora is ugyanezt csinalta 3 ferj, 3 gyerek.
2021. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ot, de nem ítélem el emiatt. Igazából nem tudok mit mondani.

De hasonlo peldam van, leirom, le leszek pontozva gondolom, de van ilyen.

2 gyerekem van 2 apatol. A nagyobbik gyerek apja a szules előtt elhagyott, kozben megismertem egy másik férfit. A baba szuletese utan 1 honappal jöttünk össze. Es 5 honapos volt a kislanyom, amikor teherbe estem. A masodik baba apukájával 1 évig voltam egyutt. Most masfel éves a kicsi, sosem gondoltam, hogy ilyen életem lesz. Szeretnek egy ferfit magam melle, de nem fogom elsietni, mert nem szeretnem, ha minden gyerekemnek mas apja lenne. Es hogy hogy tudtam igy csinalni? Amikor megismertem a masodik gyerek apjat, akkor terhesen nagyon jol esett, hogy van mellettem egy ferfi, akit a kislanyom is imad. Eleinte csak baratok voltunk es -beszéltünk is rola, hogy most ert véget az előző kapcsolatom es nem vagyok biztos benne, hogy keszen állok egy új kapcsolatra, de kesobb abszolut lehet rola szó. Hat az 4hónap volt az a kesobb:D. Aztan az, hogy ilyen hamar osszejott a masodik baba, az szinte hihetetlen, mivel szoptattam (tudom ez nem teljes vedettseg) es hasznaltunk ovszert is, es ezek mellett terhes lettem.

A nagyobbik lanyom is a testvere apukjaat tekinti apukajanak, mivel az o apja sosem latta, nem talalkozott vele. Es a volt parom is igy gondolja, amikor jon, akkor mindkét kislanyt viszi magaval, es ugyanugy szereti oket. Vele jó a kapcsolatunk szerencsere ezért nem erzem magamat rosszul.

(Bocsi hosszú lett, de gondoltam hatha erdekel szemelyes tapasztalat)

2021. jún. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!