Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este a szülőknél vagyunk és...

Este a szülőknél vagyunk és kártyázunk, elkezd sírni a lefektetett 1 éves, anyuka azonnal rohan. Tényleg így kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Tényleg mindig rohanni kell megvigasztalni ha valamiért felbőg és nem vagytok ott vele???
2012. máj. 8. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

igen én mindíg mentem.

1 éves még nem ok nélkül sír...sőt éjszaka kellős közepén egyik gyerek sem jókedvében sír!

Neked van gyereked?

2012. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
? Igen. Van neked gyereked?
2012. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nincs. Kutyám van. :D

De viccen kívül, nincs. Ha lenne, tudnám hogy ezt csinálnám e én is vagy sem..

Csak nagyon furcsa volt hogy minden pisszenésre ugrik az anyuka, de még a 4 évesnél is. Nem tudtam hogy "ezt így szokták".

2012. máj. 8. 21:57
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik szobában sír egy magatehetetlen gyerek? Igen, megnézem, hogy mi baja van...

Ez az ösztön és a józan ész.

2012. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát... Pedig elég egyértelmű...
2012. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#5: elég egyértelmű..egyértelmű az, amikor van valamiről tapasztaltunk és egyértelműen tudjuk a választ rá. Egyéb esetben meg kérdezni szokás. Utána olvasni.
2012. máj. 8. 22:03
 7/16 A kérdező kommentje:
bár akkor a többi itt, mások által feltett kérdésre is elég egyértelműnek kellene hogy legyen a válasz :/
2012. máj. 8. 22:05
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért írták szerintem, hogy egyértelmű, mert a kérdésed azt az érzést kelti, hogy megvan a negatív véleményed arról, ha egy anyuka rögtön ugrik, ha sír a gyermeke.


Mindenki ismeri a saját gyerekét, nekem 1 évesem van, felismerem a sírásán (nyöszörgésén), mikor kell bemennem és mikor csak a plüss állatkáját kereste meg.

2012. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindig rohantam, mert ha csak felpisszent, megnyugodott hogy ott vagyok, megkapta a cumit, vagy ivott egy kicsit, és vissza aludt.

Ha hagytam sírni, utánna nehezebb volt vissza altatni.

2012. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nézetek, hogy hagyni kell a gyereket sírni. Ezek ma már elavultak, és bizonyítottan többet ártanak, mint használnak. De még mindig sokan vallják.

De ez soha nem azt jelentette, hogyha a gyerek éjjel felriad, és elkezd sírni, akkor ne menj be hozzá. Hanem azt, ha bementél, és megnézted, hogy nincs semmi baja, de ő mégsem akar aludni (játszani akar, cicit akar, dajkálást akar), akkor hagyod ott, és hagyod sírni. Nem célszerű ezt sem, de azért mégsem ugyanaz a kettő.

Ha meg a 4 éves sír fel, akkor tényleg komoly baja van, mert ők már nem nagyon szoktak éjjel felkelni. Az én lányom 4 éves, és az elmúlt 2 évben 2-szer sírt fel, egyszer rosszat álmodott, egyszer meg elkapott egy hányásos vírust, és összehányta az ágyat. Képzeld el mi lett volna, ha nem megyek be hozzá!

2012. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!