Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek, ha a babám fél...

Mit tehetek, ha a babám fél az idegenektől?

Figyelt kérdés
9 hónapos. Ugye kovid miatt szeparáltuk magunkat, mióta megszületett. Most már megyünk látogatni, de sír, ha valaki hangosan szól hozzá. Nem engedi, hogy rajtam vagy az apján kívül más megfogja. Szerintem ez normális, mert a nagyszülőt technikailag idegenek neki. Vagy szepa. Ki vannak akadva a nagyszülők, hogy nem lehet a gyereket megfogni. Járunk játszótérre 2 hónapja, ott oldottan játszik a homokozóba a gyerekekkel. A rokonokat is elkezdtük látogatni. Mit tehetek még?
2021. jún. 30. 01:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg játszóházi foglalkozások vannak már?
2021. jún. 30. 01:45
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Minden van már.
2021. jún. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Idővel elmúlik. Az én lányom is ilyen volt 12 évvel ezelőtt, a karantennak ehhez nem sok köze van. Kitartás.
2021. jún. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Igaza van utolsónak, elmúlik. Az én lányom is ilyen volt. Ha valaki benézett a babakocsiba egyből sírt. Most 6,5 éves és teljesen elhagyta ezt. A pici 6 hònapos és covid ide vagy oda, ő minden emberre vigyorog, nevet, bárkinek a kezében el van. Szerintem a te babáb csak egyszerűen ilyen:)
2021. jún. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális, hogy fél az idegenektől, ez életkori sajátosság.
2021. jún. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Szeparációs szorongás. Életkori sajátosság
2021. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is úgy gondoltam, hogy javul idővel. A nagyszülők (mindkét részről) nagyon türelmetlenek, pedig fiatalok, megy a bezzeg az Ő idejükben. Anyósom még sírt is :D , amiért nem marad meg a kezében a baba.
2021. jún. 30. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:
94%

Ne aggódj emiatt, ez tejesen normális, hogy tart az idegenektől, beleértve a nagyszülőket is, akiket nem ismer. A mienk is lassan barátkozott meg velük, a járvány miatt nagyon sokáig nem találkoztunk.

Türelmesnek kell lenni egyszerűen.

2021. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!