Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert csinalja ezt a babam?

Miert csinalja ezt a babam?

Figyelt kérdés

A babam anyatejes eddig semmi baj nem volt a cicizessel de 2-3 napja elutasitja a cicit, es altalaban estenkent furdetes utan. Ilyenkor le ulni sem lehet vele mert sir, nyugoskodik pedig latom, hogy ehes. Ha felallok vele egybol megnyugszik, ha leulok vele ujra egybol sir. Ilyenkor varok par percet setalgatok vele a hazban megprobalom ujra.

Latom, hogy beakarja kapni a bimbot de meg is elforditja fejet. Vagy ha el is kezd cicizni nyogdecsel kozben es abba hagyja frusztralt lesz.

Tejem van boven. Probaltam tapszert es nyugtato cumit de az sem kell neki.



#anyatej #Baba nem akar enni
2021. júl. 2. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Lehet túlfárad
2021. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Nem fáj valamilye?

Mind 2 oldalon ugyan ezt csinálja?

2021. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Mióta adod neki a cumit? Mert simán lehet cumizavar is.
2021. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 mindket oldalt probaltam de ugyan az es csak furdes utan fordul elo altalaban. Igen gondoltam erre en is lehet tul faradt es nyugos.

#Szuletese ota kapja a cumit szoval nem gondolom, hogy ez lenne baj. 3 es fel honapos.

2021. júl. 2. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Pedig de, ez bizony cumizavar lesz akkor.
2021. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem szoptatási tanácsadót keress!
2021. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lenne cumizavar?! Akkor nem csak este jönne elő, hanem minden szoptatáskor. Valószínű túl fáradt, próbálj meg előbb fürdetni esetleg.
2021. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Bár a lányom tápszeres de esténként ugyanezt csinálja ő is, csomoszor volt hogy abszolút nem vacsorázott és elaludt anélkül. Orvos javaslatára Maltofer cseppet adtam neki hátha vashiány miatt túl fáradt, illetve át tértünk kanalas étkezésre vacsira azt megeszi
2021. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos lehet tenyleg cumizavara van mar napkozben is elutasitja a cicit de nem minden alkalomm. Vagy lehet csak nem annyira ehes?!

De ha nyugtatni akarja pl magat miert nem cicicel? A nyugtato cumit elfogadja

2021. júl. 3. 14:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem jött meg a mensid? Nekem akkor csinálta ezt.
2021. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!