Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a babám?

Miért csinálja ezt a babám?

Figyelt kérdés

Hajnali 3 körül sokszor elkezd nyöszörögni, jobbra ballra kapkodja a fejét, feltámaszkodik, leejti a fejét, rúgkapál olyan kis indulatosan. Mindeközben csukva a szeme.


Ma felvettem, mert már nem lehetett tőle aludni, mondom ha felébred megetetem, ha nem akkor elaltatom. Felvettem (még mindig aludt, de kapkodta a fejét) markolászta az ujjam meg az oldalam, de megnyugodott és letudtam tenni.


Este 8:30-kor fektettük le, 3:30-kor csinálta ezt, 4:30-kor kelt fel enni, és 6:30-kor ébredt fel teljesen.


Viszont álmában nem pisil és elég sokáig aludt, lehet pisilnie kellett? Már feltűnt, hogy csak akkor pisil ha fent van.


Másnak is csinálja ezt a babája?

12 hetes


2020. aug. 12. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én babám születése óta ilyen volt, első két hónapban megállás nélkül mozgott meg nyögött az ágyban :D mostmár kicsit jobb, lassan 6 hónapos, de már két hónapja átköltöztünk másik szobába mert nem lehet tőle aludni. Mostmár körbekússza álmában az ágyat, ha koppan a feje akkor irányt vált 😆
2020. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő is vándorol, kb 6 óra alatt az ágy lábvégéből a fejvégébe.
2020. aug. 12. 09:10
 3/3 Pekka ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, és ha csak egyszer ébred fel, akkor még szerencsés vagy. Nekünk az első gyerekünk fél éves koráig teljesen jó aludt, utána jött a brutál időszak: éjjelente 2-3 óránként felkelt, az durva volt.
2020. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!