Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kisbaba születhet zöld...

Egy kisbaba születhet zöld szemmel?

Figyelt kérdés
Lehet már azonnal zöld a szeme vagy mindig kék először?

2021. júl. 2. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Azt nem tudom, de nem mindig kék, most láttam egy babát aki szinte barna szemmel született, két hetes koráig volt nagyon sötétkék, azután barna.
2021. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem zöld szemem van, kék volt amikor születtem. A lányom a férjem szemét örökölte és nagy fekete gomb szemekkel született.
2021. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Általában kék szemmel születnek, de ritka esetben születhetnek zölddel is.
2021. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom sötét szemmel született, sosem láttam kéknek, max. nagyon sötét kéknek. Pár hét után olyan sötét barna szeme lett, hogy nem látszott a pupillája. (Kb. ahogy az #1 írta)


A fiam világoskék szemű volt, szinte ritkított 2 éves koráig, most zöldes, barnás.

2021. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem zöld szeműek a gyerekeim, de első perctől olyan színű szemük volt mint most, sötétbarna.
2021. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

A lányom koromfekete szemmel született. Nem látszott a pupillája. 2hetes korára tengerkék lett. Most 6 hónapos és szürkéskék a szeme

Zöld szemmel született babát még nem láttam

2021. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en lányom is fekete vagy nagyon sötét szürke szemmel született, aztán lett egyre világosabb kék. Mint az apjának.
2021. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!