Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány darab textil pelenkát...

Hány darab textil pelenkát érdemes beszerezni a baba születése előtt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-15
2021. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%
15 minimum, mi mindenre azt terítünk (szopipárna, pelenkázó, látogatók válla, saját mellkasom, ha rajtam alszik, hogy ne izzadjunk össze), azzal takarom be itthon is, van az autós hordozóban-azzal bélelem ki, hogy ne a huzatba izzadjon, a pelenkázós táskában is van kettő (egy takarónak, másik letakarni a babakocsit). Törölgetem vele a nyálát, szoptatás után a cicimet. És sokszor balesetes lesz (kaki, pisi, bukás, leesik a földre az utcán), védőnőnél, doktor néninél is kell. Így is gyakran mosok, az ő cuccait 3 naponta kb. Nekünk van szebb, mintás pár db- ez inkább utcai, meg olyan is, amit nem sajnálok a pelenkázóra.
2021. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Off: 12es,ne takard le a babakocsit SOHA.
2021. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Huszonvalahány darab van, plusz 20 sb ikeás krama kistörcsi, nagyon sokat bukik a fiam.
2021. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

13-as, Ne úgy képzeld el, hogy hermetikusan lezárom az esővédővel...de amikor a tűző napon kell elmenni 12.00-ra a védőnőhöz, úgy, hogy a pár hónapos babámat telibe tűzi odaúton végig a nap, oda fogom csiptetni árnyékolni a pelust. Oldalt attól még jár a levegő, ráadásul egy laza szövésű textilpelusról beszélünk, nem egy dunyháról. 40 fokban nem fogok rá hosszúujjút adni hosszúnadrággal-plusz az arca, keze-lába akkor is kilóg, és fél éves korig nem ajánlott semmilyen fényvédőt használni.


Amúgy nem tudom, mi nem volt hasznos a válaszomban, nálunk ennyi pelus fogy. Én sem pontozom le azokat, akik évi kettőt használnak, de legalább a kérdező látja, mennyiféle variáció van.

2021. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]

Sok szeretettel. Nekem mindegy, nem az én gyerekem kap hőgutát.

2021. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdésnek egy 10 db elegendő, aztán meglátjátok, van-e még szükség. Az én babám is iszonyat mennyiségeket bukik még evés után 1-1,5 órával is, minden tiszta ruhám a következő étkezésig tart csak, nálunk simán kell a 20 db. Nyilván a probléma miatt mindenhova ezt terítem alá: babafészek, játszószőnyeg, babakocsi, hordozó és akkor még amiket evés közben elhasználunk.
2021. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!