Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért fél mindentől?

Miért fél mindentől?

Figyelt kérdés

19 hónapos. Motor, bili, wc, új kiszék aminek nem merev az ülés része , úszógumi stb.

Rá ültetem a kis motorra sír (benti járássegítőnére rá ül) , kis majmos laza székre akartam le ültetni akkor is sírt, ki mostam a bilit mondtam neki majd ide kell pisilni ha kell ( szól 80%ba ha pisilnie kell) , wc szükitővel rá akartam ültetni a wcre akkor is sír, nagy medencénk van elővettem az úszógumit akkor is csak sír ha rá akarom adni


2021. júl. 6. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Szoknia kell az új dolgokat. Szűkítő pl nálunk úgy jött be, hogy először felöltözve aztán pelussal később pedig már az se kellett. Uszógumit lazán elengedtem. Karúszó és annyi. Már szépen fennmarad akkor is ha nem fogom. Kismotor.... Hát.. mennyit jártok gyerekek közé? Látja, tudja mire való? Nálunk ezzel sztem azért nem volt baj, mert látott sok más gyereket is motorozni.
2021. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg nem eldramatizálni amikor sír. Viselkedj olyankor természetesen, ne ajnározd. Ha azt látja, hogy ezek a dolgok természetes, hogy körülveszik és anya sem vigasztalgat miattuk, akkor idővel megszokja majd.
2021. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Napi szinten járunk közösségbe. Látja más gyerekekgől de kb annyi hogy fel probálja es dobja el így volt ez a kar úszóval is.
2021. júl. 6. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!