Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az, hogy többemberes...

Mi az, hogy többemberes baba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy milyen babákra mondják, elhiszem, hogy van "nehezebb" baba, ismertem is olyat, de miért lenne már több emberes? Ha anyuka ne adj' Isten egyedül neveli, vagy apuka egész nap dolgozik, akkor nem marad életben, vagy mi? Mihez kell pontosan több ember? Többen kell hallgatni, ha ordít? Mit tud vele csinálni egyszerre több ember, amit egy nem? Az odáig világos, hogyha többen vannak, akkor amíg az egyik a babával foglalkozik, a másik tud mondjuk házimunkát végezni/pihenni/aludni/énidőzni, de ez minden más babára is ugyanúgy érvényes! Ha felváltva foglalkoznak vele, akkor valójában mindig csak egy ember látja el egyszerre. Nem hiszem, hogy őt mindig egyszerre többen etetik/altatják/nyugtatják stb. Ki találta ki ezt a hülye kifejezést?

2021. júl. 6. 13:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%

En ugy tudom a tobbemberes babak sirnak ha nem foglalkoznak veluk.


Az en nem tobbemberes babam is szokott hisztizni sirni ha tulsagosan elhuzom a teendoim fozes kozben stb de nekem akkor is felmegy a pumpa, valljuk be rooohadt idegesito...

Szoval szerintem ha nekem ezt egyfolytaban kene hallgatnom ha nem erek hozza en is becsavarodnek .


Minden tiszteletem ezeke a szuloke.

2021. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
70%

Az en fiam is ilyen. Nagyjából azt tudnám mondani, ha többen vagyunk körülötte akkor senki sem őrül meg. Egyébként borzasztóan fárasztó. Mindig minden érdekli, mindenhol ott van, mindent ki és atpakol. Stb stb. Egyszerűen nincs olyan, hogy üresjárat. A leghosszabb idő amíg egy dologgal elvan az 5 perc. Aztan megy tovább. Lepakol, felmaszik, csesztet téged, hogy akkor ide ülj, oda ülj, ezt fogd meg stb stb. Amikor mind a ketten otthon vagyunk a férjemmel, vagy van pl gyerek társasága az maga az alom. De egyedül annyira fárasztó, hogy sírni tudnál.

És ez nem arról szól ha nem kapja meg amit akar akkor sír. Nem. Akkor talál valami hülyeséget ami veszélyes és vagy tilos. A kreativitása kifogyhatatlan.

2021. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
20%

Ez ilyen újkeletű dolog, azt jelenti, mikor anyuka annyira alárendeli magát a gyereknek hogy pl két percre nem hagyja magára.


Lehet lepontozni, sajnos ez az igazság. :(, és persze az ilyen anyák lesznek tök idegroncsok, mert 0-24 összenőttek a gyerekkel.

2021. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%

Igen. Mint az ADHD meg a diszlexia.

Egyszerűen csak hülék meg neveletlenek.

A TE gyerekeket is az anyjuk rontotta el, mert élvezik a szenvedést.


Érezd az iróniát!!! 😉

2021. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
73%
23 Ja annyira hogy en pl már dolgozom a gyerek egy éves kora óta. Ennyire vagyunk osszenove. De persze ez is ilyen jól hangzó általánosítás amit te nyomsz. Az ilyeneknek azt tudom mondani, vidd el egy hétre. Meglátjuk mire mész vele. Anyam 3 gyereket felnevelt és alsós tanár mégis ki van tőle ő is és elmondja mindig hogy hat nem ilyen az átlag gyerek.
2021. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Unokatesóm hiperaktív volt oviban, túlpörgés, agresszivitás, melankólia, dühkitörés,stb. Nem volt válás, nem dugta fel magának az anyja, ahogy itt gondolják :) na őt olyan ovicsoportba tették, ahol minimum 2 óvónőnek kellett lennie, mert sajátos nevelésű, többemberes, stb. Ilyen gyerek durva. Szülinapra kapott fém kisautóval 4 évesen úgy fejbe dobta apját, hogy vérzett. Morgott evés közben is.
2021. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!