Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akartuk fürdetésre felkelt...

Nem akartuk fürdetésre felkelteni, jól tettük? 2 hós

Figyelt kérdés
Annyira sokat bukott, és fájt a hasa délután és este, hogy sok simizés, beszélgetés után, miközben masszíroztuk a pocakját, elaludt az esti fürdetés előtt. Most nem akarjuk felkelteni, lassan ennie is kéne, de arra, gondoljuk, csak felébred. Arra persze nem, hogy "jaj,, fürödnöm kéne". Szóval más is fektette már le a babócáját fürcsi nélkül? NAgyon megzavarjuk a napi rutint? (ami még nekünk annyira nincs)
2010. aug. 26. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
2 éves lányom életének első pár hetében kb. kétszer vagy háromszor maradt el az esti fürdés hasonló okok miatt. Fel ne ébreszd! :) Hadd aludjon a kis Drága, semmi baja sem lesz, ha egyszer-egyszer kimarad.
2010. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velünk is előfordult az első 1-2 hónapban párszor. Ne aggódj, Őt ez kicsit sem fogja megzavarni. :-)
2010. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Figyu ezt Nektek kell tudni.

Itt fogsz kapni mindenfele valaszt.

Az egyik az, hogy azonnal kelts fel, mert soha nem fogja megtanulni cimu sztori...

A masik meg hagyd csak aludni, mert ugy sem koszos meg egy ekkora gyerek.


En azon a velemenyen vagyok, hogy ha egyszer egyszer megesik nem gond....nem hiszem, hogy minden estetek ennyire nehez....de szuksege van a furdesre.Ellazitja, megnyugtatja es felfrissiti a boret.

En nem keltenem fel, mert nem ezen az egy napon mulik.

Ha lesz napirendetek konnyebb lesz.Ha elmulik a hasfajos idoszak minden rendbejon.

De magadra hallgass Te ismered a babadat.

2010. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, eleinte velünk is előfordult, nem gond.


Később viszont már az volt a gond, ha kimaradt a fürdés. Addigra beállt az esti rutin: 7-kor fürdés, utána vacsi, aztán altatás és alvás. de ilyen picinél még nem baj. :-)

2010. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is előfordult, nem is egyszer. Amikor felébredt hajnalban, megetettem, és aludtunk tovább. 2 hónapos babának egyrészt még nincs szerintem kialakult napirendje (legalábbis nálunk nem volt, igény szerint szopott), szóval nem zavarod meg a napi rutint, másrészt szeintem egy jó alvás sokkal többet ér, és azzal ártanál neki inkább, ha a mély álmából felkeltenéd, és elkezdenéd fürdetni. Nekem biztos nem esne jól... Jól tettétek, hogy így döntöttetek, azért az ösztönök általában jól működnek :-)))
2010. aug. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos a kislányom és ritkán még most is előfordul, én nem csinálok belőle gondot, hagyom aludni!
2010. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van, hogy reggel fürdik, csak ha extrém koszos keltjük fel.

Elég sokat csavargunk, és volt, hogy este későn értünk haza, ilyen a tömegközlekedés. A kicsi olyan édesen aludt, én fel nem keltettem ilyenkor, egyszer megtettem, 2ig kukorékolt, meg nyüglődött, sose többet.

Nem lesz semmi baj belőle:) még akkor sem, ha már működő napirendetek van, akkor sem.

2010. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!