Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Benett és Mendel név mellé...

Benett és Mendel név mellé egy harmadik fiú név?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 11:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Kende, Levente.
2021. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%

Zente, Pentele

+ amit #1 írt

2021. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Igazából bármi ami tetszik nektek. Oké most felsoroltak csupa e betűset,de szerintem nem szükséges még 1 ilyen
2021. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Nátán vagy Medox, ha már a celebeket majmoljuk.
2021. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%
Valami hasonló idióta nevet mindenképp.
2021. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
4-es válasza, vagy nolen, kolen is jó lehet
2021. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
47%

Benett---Sebestyén B.

Mendel---Szabó Zsófi c.........ny gyereke


szánalmas

2021. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
45%

Noel

Utolso, te vagy a szanalmas..

2021. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%
Ne legyen normális név, mert akkor a másik kettő féltékeny lesz rá
2021. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Direkt nem írtam semmit kiegészítésnek. Nem tudhatjátok, hogy a harmadik kis kutyámnak, vagy egy könyv szereplőnek vagy ne adj isten tényleg a fiamnak keresek nevet. De hogy jönnek ide ilyen gusztustalan, undok emberek, mint ti?! Ha a való életben is ilyen majd én mindenről megmondom a véleményem, ha kérte valaki hanem emberek vagytok, remélem akkor nem csodálkoztok, hogy lassan egy ember se tud megmaradni mellettetek. :)


A többi normális válaszolónak köszönöm.


Ja és mindenkit jelentettem akinek olyan volt a kommentje. A cyberbullying kurvára nem divat már. Sőt az internetes bántalmazás, ugyan úgy büntetendő, mint a fizikai.


Nem vagyok érzekeny és nem hatnak meg az ilyen emberek, de igazán bele gondolhatna egy két kommentelő, hogy mit is ír le. Lehet egy hormonoktól túl fűtött anyuka gyerekének a nevét szolta le, vagy a nemrég elvesztett szerettjének a nevén élcelődik, vagy pont egy ilyen gonosz ember válasza kell, hogy elege legyen és véget vessen az élete egy ember.


Gondolkozzatok és legyetek emberségesek. Ha szeretetet adsz, azt is kapsz. Ha gyűlöletet árasztasz, akkor te várj mást vissza....

2021. júl. 8. 16:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!