Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A harmadik hónap után minden...

A harmadik hónap után minden könnyebb lesz?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt hallom, de ezt hogy kell elképzelni?

Mik a jelei? Ha betölti a 3 hónapot ehetek újra bármit? Nem fog fájni a pocakja? Honnan tudom, hogy megtanult már pukizni és kakilni?


2021. márc. 21. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom h azt szeretnéd hallani h konnyebb lesz de ez nem egészen így van. A mostani problémák vszeg megszunnek de jönnek újak. Máshogy lesz nehéz ahogyan nőnek meg belejovunk. Tény h jobban elvezem h 2 eves de könnyebbnek nem mondanám!
2021. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 6 hónapog tartott a kólika. Addig diétáztam. Most meg a fogzás miatt nyűgös. Szerintem annyiból könnyebb,hogy érdekli minden már és el lehet vele játszani. Mosolyog,dumál,örül és tök cuki. :D

De minden életkorban van nehézség,ahogy az 1.is írta. :)

2021. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz könnyebb, csak más miatt lesz nehéz
2021. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem könnyebb lett, mivel elmúlt az ordítva sírás. A fogzás nem viselte meg eddig, szépen fejlődik, közepesen nehéz az éjszakázás, beállt egy rutin, játszik magában, velem, fejlődik szépen, nevet, gagyarászik.


Az elején az egy kialvatlan káosz volt, ahol folyamatosan készenlétben voltunk, és egész nap üvöltött a gyerek, gyűlöltem az egészet bevallom. Most már nagyon szeretem, hogy anya vagyok, örülök, hogy tuljutottam az elején, és szégyen van bennem mert akkor még nem szerettem.

2021. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát kinek hogy. Az én fiam TE. Szóval mindig máshogy nehéz. Jó az igaz, hogy a hasfájás volt a legnehezebb. De a mai napig ) másfél éves) nagyon ritka az hogy egyedül játszon pl. Akkor is max 5-10 perc. Amúgy folyamatos figyelmet igényel. Közben a szepából egyenesen a dackorszakba csusszant.
2021. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha hasfajos és non-stop üvölt is akkor könnyebb lesz. Egyik pillanatról a másikra mintha elvágták volna, már nem visít tovább. De ez nem ilyen, hogy 3-án 3 hónapos 4-én minden szuper. Lehet hogy kicsit előbb vagy később. Meg lehet hogy fokozatosan lesz jobb.

Ha amúgy nem olyan vészes a gyerek, akkor inkább az van hogy más problémák jönnek. Fogzas, mozgásfejlődés stb stb. Mindig van valami. Viszont a gyerek egyre okosabb lesz, kialakul a humorérzéke is. Szoval osszessegeben en egyre jobban élvezem, ahogy nő.

2021. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is azt hittem... De mindig van valami, növekedési ugrás, fogzás, aztán elindul és szet pakol mindent, válogat, nem akar enni🤣🤣szóval nekem lassan 3 de mindig valami aktuális korabeli probléma van, én is várom, hogy na majd ha ovis, ha majd sulis 🤣🤣
2021. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk jobb lett, mert az emésztési gondok valóban megszűntek 3 hónaposan, ami utána nehéz volt az a mászás, járás, mindent a szájába vesz korszak.
2021. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb?? 😂😂😂😂 Ez még jó néhány (tíz) évig nem lesz könnyű...
2021. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A remény hal meg utoljára...
2021. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!