Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettünk Römer baba hordozót...

Vettünk Römer baba hordozót (0-9 hós babáknak), a párom "beletette a bogarat a fülembe", hogy ebbe a hordozóba nem tud kényelmesen feküdni egy újszülött, mert nem vizszintes. Mik erről a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy beleszabad tenni az ujszulottet is, akarmennyire kenyelmetlennek neznek ki ezek a babahordozok, de annak probalj utana nezni szerintem, hogy mennyi idosen mennyi idot tolthetnek benne a babak.

Pl. ujszulott 30 percet egy 2 honapos mar tobb idot.

Igy gondoltam, biztos le van irva itt a neten, vagy esetleg gyerekorvos is biztos megmondja.

Mert szerintem is eleg "hajlitottak" ezek a hordozok, nekunk nem volt ugyan, de millioan hasznaljak.

A gyartok biztos hogy tudjak, hogy mit szabad.

Jo babazast nektek!

2008. dec. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Igaza van a párodnak. Én se tettem bele 4 hetes koráig. Mi a korháztól 63km-re lakunk, és én bizony a mózes kosárba raktam és úgy vittük haza.A korházba sokan hordozóba vitték haza, de én úgy sajnáltam azokat a babákat, szegényeknek nyeklett nyaklott a fejük,hiába volt benne fejszűkítő.4 hetesen már bele raktam és úgy mentünk vele kocsival, de ha valahova meérkeztünk egyből raktam a babkocsiba nem variáltam vele sokat.3 hónaposan már abba volt mindig.
2008. dec. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szikra veronika ***** válasza:
szia: minket a védőnő megnyugtatott, hogy nyugodtan használjuk a babahordozót, mert a látszat ellenére kényelmes a kicsinek. igaz mindig egy kicsivel többet tedd bele. saját véleményem az az hogy semmiképpen ne vidd benne sétálni a babakocsira rakva mert úgy már kényelmetlen lesz neki. egy 6 hós baba anyukája
2008. dec. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szikra veronika ***** válasza:
az elöttem szólónak: a mózeskosárba gurul a gyerek össze vissza. meg persze buntetnek is érte ha elkapnak
2008. dec. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Elég rosszul tudod. Hogy gurulna? Ha be van takarva a két oldalon támasztja a babát, a másik pedig, a fél család rendőr, és azért mert a korházból abba viszed haza egy rendőr se büntet meg érte. Azt ia be lehet kötni, mármint az újakat.
2008. dec. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Megtehettem volna hogy rendőri kiséretett kérjek, de fölösleges lett volna, utána jártam szülés előtt. Ha valaki nagyon félne ettől lehet útvonal engedélyt kérni.A csípőficamos babákat nem rakhatod hordozóba,akkor azt hogy viszed haza? Amúgy mennyi idős a babád?
2008. dec. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!