Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bolti kifliben és kenyérben...

A bolti kifliben és kenyérben van tojás? És a rozskenyérben, rozskifliben?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szerintem van, de nem értem, hogy akkor hogyan adható mégis 7-8 hós babáknak majszolgatni? Tudtommal 1 éves kor után lehet csak tojás fehérjét enniük.
2010. aug. 27. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs, de ha lenne az sem tojás, hanem maximum is tojáspor.
2010. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha házilag készítesz kenyeret, abba sem kell tojás. Csak víz, olaj, liszt, só, cukor, élesztő.
2010. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs.A kenyérben,kifliben,zsömlében nincs,alapesetben csak liszt,víz,élesztő,zsiradék,só,cukor.Miért nem sütsz neki?Tojás a kalácsfélékben van.
2010. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne tojás! Csak a kalácsfélében,de abban is tojáspor. Kiflit,zsömlét,kenyeret lehet adni 1 év alatt.
2010. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként én a 11 hónapos kisfiamnak szoktam adni időnként kalácsot. Egy szeletet eszik meg, és amennyi tojás abban van...
2010. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó, köszi a válaszokat, akkor mostmár világos. Én azt hittem van bennük tojás. 3.-nak: Azért nem sütök én neki, mert nem tudok, és nincs is kenyérsütő gépem. Nem vagyok egy konyhatündér sajnos. Ja, és egyébként a rozskenyér egészségesebb a babának, mint a félbarna?
2010. aug. 27. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kenyérsütő,én már régóta simán,sütőben sütöm,mert 6 emberre nem elég az a kicsi amit elbír a gép.:)Nem nagy kunszt megdagasztani,és sokkal finomabb+ egészségesebb mint a bolti.Én sütöttem kis "ujjacskákat" nekik rágcsálni.:)
2010. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!