Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudhat egy 11 hónapos baba?

Mit tudhat egy 11 hónapos baba?

Figyelt kérdés

Tudom minden baba a saját ütemében fejlődik. De mit "illő" csúnyán szólva mi az "elvárás" a státuszon amit tudnia "kell" egy ennyi idős babának?

Nem a klasszikus nagymozgásokra gondolok. Hanem pl tapsolás, integetés, játékok egymásra helyezés stb.


Szándékosan írtam mindent idéző jelbe, mert tudom itt nagy a szórás minden babánál. Csak egy általánosságra lennék kíváncsi, ha szabad így fogalmaznom. Úgy mint pl a dokik elvárják hogy egy 6 hós baba már forgolódjon.


Tudom mindenkinek megoszlik ezzel kapcsolatban a véleménye, nekem is megvan, de inkább nem fejteném ki😅



2021. júl. 13. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezek az 1 éves státusz kérdések. Ha párat nem tud, az nem baj még.

2021. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a 8-9-est a 14 hónaposom még nem csinálja. De 11 hónapos korára már önállóan járt, meg tök ügyes, okos, de nem érti, ha azt mondom, hogy kérem a labdát. Ha rámutatok a labdára hogy kérem, akkor hozza, nagy örömmel, tökre boldog hogy segít. Viszont nem mutogat, hogy kell neki valami, hanem odamegy érte ha kell 🤷🏼‍♀️

Nem hiszem hogy ez baj lenne.

2021. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2es szia, nem tudom azota itt vagy e még, utana vegul elkezdett mutogatni a kisgyerkocod? Koszonom, ha valaszolsz
2023. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen elkezdett egy kis késéssel.
2023. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!