Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettünk tegnap egy AVENT...

Vettünk tegnap egy AVENT mellszívót és egy bébicsőszt, és egyik sem funkcionál jól. Vissza lehet vinni egy nap használat után? Kibontottam, kipróbáltam már őket.

Figyelt kérdés
A mellszívó nagyon klassz, de olyan pici a cicim, hogy gyakorlatilag képtelen elkapni a vákum, a bébicsősz meg a házunk falain sem tud áthatolni, tehát kb. 10 méterre vagyok a gyerektől légvonalban, de mondjuk két szobányi különbséggel, és így már nem működik.
2010. aug. 27. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azért a mellszívóval én nem adnám fel a dolgot. Befelé forduló, lapos mellbimbóm van, és nekem például be kellett nedvesítenem a szilikonját is, és a mellemet is, és pumpálnom kellett jó pár percig, hogy elkapja a fonalat, és működjön. Szerintem próbáld meg így, hátha.

A bébiőrhöz nem tudok hozzászólni, túl vastagak a falak? Nálunk még akkor is hallok mindent, ha átmegyünk a szomszédba.

2010. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, 3 napig magyarázat nélkül vissza lehet vinni.
2010. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Két db 30-as fal van köztünk, de a készülék 150 m hatótávolságot ígért. Tehát ha a falakat egyenként 70 centinek veszi, még akkor is működnie kéne. A mellszívót testvérem is kipróbálta, szintén babás és szintén pici cickóval és nem megy. Talán túl nagy a tölcsér íve vagy mélysége ilyen mellekhez. Kézzel tudok fejni, de gondoltam megkönnyítem, így több időm maradna a babára.
2010. aug. 27. 13:52
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves Második, akkor is, ha használtam a terméket?
2010. aug. 27. 13:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Elvileg az eredeti csomagolásával, blokkal vissza kell, hogy vegyék, a 3 napos garancia minden ilyesmire vonatkozik.
2010. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A mellszívóval kapcsolatban írnám:megszültél már?(bár gondolom igen ha babákhoz írtad a kérdést)

Csak mert ugye azért a pici ciciből is hatalmas lesz amikor belövell a tej.Nekem is alapból pici cicim van(75-ös) de amikor megszültem,100-as melltartó kellett!

2010. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A bébiőrt vissza kell hogy cseréljék 3 napon belül ha nem működik rendesen. A mellszívót is kinkéne cserékniük, de mivel nem hibás működik rendesen, csak neked nem jó méretileg ezt nem biztos hogy kicserélik, mivel ha egy fazékot veszel, főzöl benne, de ne mégsem jó a te tűzhelyedhez, már nem cserélik vissza mivel használtad!
2010. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, 3 napon belül cserélik, pénzt nem adnak vissza, de levásárolhatod!
2010. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én kipróbálatlanul akartam visszavinni a gyógyszertárba egy pumpás hagyományos mellszívót a kórházi tartózkodásom alatt,mert kiderült h a férjem már vett egyet míg odavoltam.Nem vették vissza,pedig még aznap mentem,és blokkal,de ez vszinű a gyógyszertár sajátossága.Sztem a mellszívót már nem fogják visszavenni higiénés okok miatt,de a bébiőrt igen.Ha nem sikerül semelyik sem,próbáld meg eladni aukciós oldalakon,így legalább vmennyi pénzed visszajön belőlük.
2010. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja és az Auchanban vettük, ha ettől is függ.


Persze, megszültem, de a 75-ös terhesmelltartó jó rám :(

2010. aug. 27. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!