Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS. Kibontottam egy doboz...

SOS. Kibontottam egy doboz tápszert, és ki volt az egyik zacsi szakadva! Járt már igy vki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
6%

Mit csinálnál? Ha kényes vagy, akkor ne használd fel, de a legtöbbet simán el lehet készíteni belőle. Ilyen apróságon mit problémázol? Ha meg nem tetszik az ötlet, hogy felhasználd, akkor dobd ki. Mindezekre magadtól nem tudtál rájönni? Hogy nevelsz gyereket, ha ennyire nem tudod még azt se, mit csinálj egy kiszakadt zacskóval.

Ha liszt lenne kiszakadva, vagy egy dobozban egy zacskó rizs, mit csinálnál? Na, ezzel is azt.

2011. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Már bocsi, de hogy lehet egy zacskó rizst egy bébi ételhez hasonlítani? Azért nem egy a kettő!

Én nem adnám oda, ki tudja mióta van kiszakadva.

2011. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell egyből letorkollni a kérdezőt? Nem is értem, aki nem tud megfelelő hangnemben válaszolni miért ír, tartsa meg magának!
2011. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Mert dühít a tudatlanság. Dobja ki! Túlproblémáznak egyesek mindent.
2011. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a gyógyszertárat, hátha kicserélik. De ha rég éri levegő a tápszert, szerintem összeáll, legalábbis én jártam már így. Én sem adnám oda egyébként.
2011. ápr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
húú 46 %-os te aztán kegyetlen vagy! :( minek jöttél ide? felidegesíteni az anyukákat?
2011. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hasonló velem is előfordult. Kibontottam a patikában megvett tápszert és kiderült, hogy az egyik zacskó rosszul lett lezárva (nem állt össze, de narancssárgás lett). Én visszavittem az egészet a patikába blokkal együtt. A patikus nem nagyon tudott mást tenni, kénytelen volt kicserélni.

2011. ápr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát kedves első...nem is pazarolnám rád a "szót"...! Felesleges!

Az a baj hogy mondhatják azt is hogy ezt én szakitottam ki...

Mindegy megy a kukába! Köszi a válaszokat!

2011. ápr. 6. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!