Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg viseli a gyereket a költözés?

Meg viseli a gyereket a költözés?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy farmon lakunk. Vettünk magunknak egy házat a városban. Úgy gondoltuk be költözünk a farmot meg kiadjuk albérletbe. De nem tudom jó ötlet lenne e. Kisfiam 19 hónapos. Mennyire viselné meg? Vagy egyáltalán érzékelni e már ennyi idősen hogy nem ott vagyunk ahol ő született. Minden nap állatokkal volt aztán hirtelen sehol semmi. Vagy nem is izgqtna hanem felfedezne az új helyen? Volt valaki hasonló helyzetben?
2021. júl. 19. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleinte biztos megviselné, de ilyenkor még a legkisebb környezetváltozás is befolyásolhatja az alvását pl. Viszont ilyen korán még nem fog túl sokat érzékelni belőle, a farmos időkből valószínűleg nem is lesznek emlékei, szerintem, ha jónak látjátok, költözzetek nyugodtan! ☺️
2021. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
A költözés nem, azt viszont fel nem fogom, miért költöztök egy büdös, füstös városba az állatoktól és a friss levegőtől.
2021. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon nem valószínű, hogy megviselné, max pár napig, hétig, de te ismered a legjobban :) egyébként a gyerekek sokkal rugalmasabbá, mint mi, ti vagytok neki a biztos pont, az új környezetet meg fogja szokni
2021. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Lehet őt nem fogja annyira megviselni mint pl minket. Vagyis nem megviselt hanem fura lesz minden. És a várost ne Budapesthez és hasonló nagyvároshoz kell hasonlítani mert ez egy kis fős település de mégis város. Az hogy miért megyünk pedig nem tartozik másra. A kérdésemre a választ pedig köszönöm. Remélem Manokam jól viseli.
2021. júl. 19. 21:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!